Pracownicy Krispol wystartowali w Poland Business Run 2021

Wrzesiński producent stolarki okiennno-drzwiowej - KRISPOL - chętnie angażuje się w promowanie sportu. Pracownicy firmy wystartowali w POLAND BUSINESS RUN, czyli biegu charytatywnym, który zorganizowano z myślą o pomocy osobom z niepełnosprawnościami.

Pracownicy Krispol wystartowali w Poland Business Run 2021

Pracownicy Krispol pobiegli w Poland Business Run 2021

Tegoroczna, dziesiąta już odsłona Poland Bussines Run odbyła się 5 września 2021 roku, łącznie skupiając wokół wydarzenia 28 500 biegaczy w całym kraju. Organizatorom udało się zebrać ponad 2 miliony złotych, które zostaną przeznaczone na pomoc blisko 100 osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

W wirtualnym biegu wzięli też udział przedstawiciele KRISPOL i KRISHOME zrzeszeni w działającym przy firmie zespole KRISPOL Active Team, który prowadzi Tomasz Szymkowiak – utytułowany lekkoatleta. Z ramienia przedsiębiorstwa wystartowały dwa zespoły, łącznie 10 zawodników, wszyscy ukończyli bieg i otrzymali pamiątkowe medale.

Uczestnicy Poland Business Run 2021 otrzymali pamiątkowe medale fot. Krispol

Wirtualny bieg to możliwość udziału w zawodach w bezpiecznych warunkach. Kiedy dzięki aktywności sportowej można wesprzeć szczytny cel - udział w zawodach jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Cieszy nas frekwencja na tegorocznym Poland Business Run i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wystartuje jeszcze więcej przedstawicieli firmy - skomentował udział Tomasz Szymkowiak, trener zawodników z KRISPOL i KRISHOME.

Warto dodać, że w tym roku KRISPOL obchodzi 10-lecie wejścia na rynek stolarki okiennej, co pozwala oferować klientom kompletne systemy stolarki. Z tej okazji firma opublikowała podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i przedstawiła plany na przyszłość

źródło i zdjęcia: KRISPOL

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT