KRISPOL został wyróżniony Orłem Polskiej Stolarki

Kongres Polskiej Stolarki to jeden z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży stolarki otworowej. Podczas XI edycji Kongresu Polskiej Stolarki Zarząd Związku POiD przyznał wyróżnienia dla najbardziej aktywnych firm. Wśród laureatów znalazła się firma KRISPOL.

KRISPOL został wyróżniony Orłem Polskiej Stolarki

Orły Polskiej Stolarki 2021 rozdane

Kongres Polskiej Stolarki organizowany przez Polski Związek Drzwi i Okna jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży stolarki. Tegoroczne wydarzenie został zorganizowany w nowej formule, całkowicie w przestrzeni digitalowej pod hasłem „Nowa jakość na nowe czasy”. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom dwa bloki tematyczne, które nawiązywały do obecnej sytuacji na rynku – dotyczący trendów w budowaniu odporności przedsiębiorstwa w dobie kryzysu i prowadzenia organizacji w tych trudnych czasach. Wśród prelegentów XI Kongresu Polskiej Stolarki pojawiły się takie osoby jak Nadia Kirova i Nikolay Kirov z Kirov Strategic Negotiators czy Jarosław Sokolnicki z Microsoft Technology Center, dostarczając uczestnikom dawkę motywacyjnej wiedzy biznesowej.

Na wydarzeniu tradycyjnie już zostały wręczone Orły Polskiej Stolarki, przyznawane wyróżniającym się w branży przedsiębiorstwom, zaangażowanym w projekty edukacyjne i kreującym innowacje.

To ogromne wyróżnienie znaleźć się w gronie tak zacnych firm, które dbają o rozwój branży. Cieszy nas, tym bardziej że jest to zwieńczenie naszej 30-letniej pracy nad rozwojem rynku i tego sektora budownictwaskomentował Grzegorz Ratajczak, Członek Zarządu KRISPOL

Nie jest to pierwsze wyróżnienie, które otrzymała firma KRISPOL - wśród niedawnych odznaczeń można wymienić m.in. Friendly Workspace, przyznawany dla najlepszych pracodawców.

źródło i zdjęcie: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT