Brama PRIME Black Edition od firmy Wiśniowski!

W ofercie firmy Wiśniowski pojawiła się absolutna nowość, innowacyjna  brama - PRIME Black Edition.

Brama PRIME Black Edition od firmy Wiśniowski!

Nowoczesna, bezpieczna i ograniczająca straty ciepła

PRIME Black Edition to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych budynków, których właściciele chcą zadbać o odpowiedni wygląd wnętrza garażu i uzyskać wyróżniający się oryginalnością produkt. Konstrukcja wewnętrzna i skrzydło lakierowane są na kolor RAL 9005 - czarny.

Podczas projektowania tego unikatowego rozwiązania, firma Wiśniowski sięgnęła do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

W ten sposób powstał unikalny na skalę światową, panel INNOVO. Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnienień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.

Tak zaprojektowana konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie perfekcyjnego płaszcza, czyniąc bramę PRIME technologicznym i innowacyjnym przełomem.

Źródło i zdjęcia: Wiśniowski

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE