Tytuł Osobowość Roku w konkursie Diamenty Top Industry dla Andrzeja Wiśniowskiego

Andrzej Wiśniowski, twórca i właściciel marki WIŚNIOWSKI, otrzymał tytuł Osobowość Roku 2019 w ramach „Diamenty Top Industry”. Konkurs wyróżnia spółki i przedsiębiorców, którzy w szczególny sposób odznaczyli się na scenie przemysłowej. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się podczas konferencji Top Industry Summit w środę, 23 października 2019 w warszawskim hotelu Sheraton. Firma WIŚNIOWSKI, polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń obchodzi w tym roku swoje trzydziestolecie.

Tytuł Osobowość Roku w konkursie Diamenty Top Industry dla Andrzeja Wiśniowskiego

- Tytuł przedsiębiorcy, który przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki to ukoronowanie 30 lat ciężkiej pracy. Stworzyłem coś unikatowego w skali kraju. Mam firmę ze 100% polskiego kapitału, z fabryką w Polsce, opartą na polskiej myśli kon­struktorskiej. Ciężko praco­waliśmy, żeby w całości zapanować nad procesem produkcji, tak by mieć pewność, że nasz produkt będzie dokładnie taki, jaki chcemy. Od początku do końca. W końcu na każdym jest moje nazwisko, to duże zobowiązanie - mówi Andrzej Wiśniowski.

„Diamenty Top Industry” to prestiżowe wyróżnienie dla tych spółek i przedsiębiorców, którzy w szczególny sposób odznaczyli się na scenie przemysłowej. Ideą konkursu jest promowanie najnowszych technologii przemysłowych poprzez wyróżnienie tych przedstawicieli biznesu, którzy wdrażają nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

Marka WIŚNIOWSKI wyróżni się na rynku technologią tzw. Przemysłu 4.0, dzięki czemu jest w stanie tworzyć produkty personalizowane, „szyte na wymiar” pod konkretne założenia klienta.

- U nas to klient generuje dane handlowe i produkcyjne. Dane typu kolor, wymiary, rodzaj produktu - trafiają do maszyn w fabryce bezpośrednio od klienta, który złożył zamówienie w salonie sprzedaży. Linie produkcyjne dostosowują się na bieżąco do spływających zamówień - nie trzeba niczego przestawiać, przełączać, zmieniać. Dlatego taką standardową produkcję masową mogliśmy uzupełnić o szerokie możliwości personalizacji - tłumaczy Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu marki WIŚNIOWSKI.

W tym roku Diamenty przyznane zostały w ośmiu kategoriach. Kapituła składająca się z wybitnych przedstawicieli branży technologicznej doceniła nie tylko całe spółki, ale także konkretne produkty i osoby. W kategorii Osobowość Roku nagrodę przyznano Andrzejowi Wiśniowskiemu, twórcy i właścicielowi marki WIŚNIOWSKI.

Statuetka ta jest wyróżnieniem dla osoby, która związana jest z przemysłem, może poszczycić się wybitnym autorytetem i jest rozpoznawalna poza branżą, której interesów broni. „Diamenty Top Industry” to nagroda przyznawana podczas Top Industry Summit.

Aktualnie Andrzej Wiśniowski zatrudnia ponad 2100 pracowników i zawiaduje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w tej części Europy. Marka WIŚNIOWSKI automatyzuje procesy i wskazuje kierunek, w jakim powinno zmierzać polskie budownictwo.

Źródło i zdjęcie: Wiśniowski

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT