Wkładka DoorLock w ofercie technologii inteligentnych marki Wiśniowski

Oferta Technologii Inteligentnych firmy WIŚNIOWSKI poszerza się o nowy produkt. DoorLock, to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia sterowanie drzwiami wejściowymi z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Wkładka DoorLock w ofercie technologii inteligentnych marki Wiśniowski

DoorLock to nowoczesne oraz łatwe w montażu rozwiązanie od firmy Somfy. Dzięki niemu użytkownik może sterować drzwiami wejściowymi zdalnie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Wkładka DoorLock dedykowana jest do drzwi CREO wyposażonych w zamek automatyczny, otwieranych do wewnątrz, a także do drzwi EcoTech, które posiadają jedno lub trzypunktowy zamek automatyczny.

- Naszą ofertę smartCONNECTED powiększamy o nowy produkt, który zwiększa komfort, wygodę i bezpieczeństwo użytkowników. Dzięki DoorLock mamy możliwość zdalnego otwarcia drzwi w dowolnym czasie z dowolnego miejsca, możemy nadawać uprawnienia na telefon, kartę, brelok czy klawiaturę kodową lub wysłać kod dostępu za pomocą sms, system powiadomi nas o każdej próbie otwarcia drzwi oraz zachowa historię wszystkich wejść i wyjść. Jest to niesamowicie nowoczesne i pomocne rozwiązanie, bardzo ważne dla wszystkich dbających o bezpieczeństwo - mówi Marcin Szostek, produkt manager Technologie Inteligentne WIŚNIOWSKI.

Wkładka DoorLock marki Wiśniowski

Wkładkę DoorLock można w bardzo prosty sposób sparować z centralą Connexoon oraz TaHoma Premium (centrale inteligentnego domu) i sterować nią przy użyciu aplikacji mobilnych Connexoon lub Tahoma.

Największym atutem wkładki DoorLock jest możliwość sterowania nią przy użyciu asystenta głosowego w smartfonie, a także użyciu inteligentnego głośnika Amazon Alexa czy Google Assistant, po wcześniejszym sparowaniu wkładki z centralą Connexoon lub TaHoma.

DoorLock posiada również dedykowaną aplikację Somfy Keys, która daje jeszcze więcej możliwości zarządzania. Bardzo ważnym elementem tej aplikacji są powiadomienia PUSH o otwarciu lub zamknięciu zamka, dzięki czemu użytkownik otrzymuje informację o każdej próbie wejścia, również tego nieautoryzowanego.

DoorLock posiada własne zasilanie bateryjne, dzięki czemu działa nawet w przypadku braku zasilania w budynku. Dodatkowo wkładkę można zamknąć i otworzyć przy użyciu klasycznego klucza. Ponadto aplikacja Somfy Keys wysyła powiadomienia o konieczności wymiany baterii z odpowiednim wyprzedzeniem. Wkładka DoorLock może zostać doposażona w bezprzewodową klawiaturę kodową i czytnik kart RFiD.

Wkładka DoorLock, dzięki zasilaniu bateryjnemu, jest alternatywą dla zamka elektrycznego. Można ją również zainstalować w już istniejących drzwiach (drzwi otwierane do wewnątrz lub drzwi z dormasem 50 od firmy WIŚNIOWSKI). Rozwiązanie to, jest kolejnym elementem odpowiednim dla wszystkich inteligentnych domów oraz osób ceniących sobie bezpieczeństwo i nowoczesną technologię.

Źródło i zdjęcie: Wiśniowski

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE