Okno PVC Polar White marki Keylite

Okna dachowe PVC Polar White to niezwykle uniwersalne, niewymagające konserwacji okna z PVC do wszystkich zastosowań.

Okno PVC Polar White marki Keylite

Okna PVC Polar White są tak samo proste w montażu jak pozostałe okna Keylite - są w standardzie wyposażone w kątowniki Flick-Fit, łatwo otwieralne skrzydła oraz zintegrowany kołnierz termoizolacyjny. Dla zapewnienia wygody i efektywności montażu, do okien PVC Polar White wykorzystano te same kołnierze uszczelniające Keylite.

Długotrwałą biel tych okien gwarantuje zastosowanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów PVC, które dodatkowo zapewniają, że okna te nie wymagają konserwacji. Wystarczy jedynie je czasami przetrzeć wilgotną szmatką w celu zachowania czystości. Do okien dachowych PVC Polar White dostępny jest pełen asortyment wyposażenia dodatkowego. Na podstawie załączonej tabeli można ustalić rozmiar i typ dostępnych okien dachowych.

Właściwości okna PVC Polar White

Szybkie pociągnięcie taśmy uwalnia piankę, która wypełnia szczelinę między ramą okna a konstrukcją dachu.

Wszystkie okna dachowe Keylite posiadają funkcję rozszczelniania, nawet przy całkowitym zamknięciu i zabezpieczeniu. Zintegrowany filtr przeciw owadom zapewnia, że do pomieszczenia przedostaje się tylko czyste, świeże powietrze.

Prościej, łatwiej, szybciej. Z pudełka na dach w 2 minuty. Innowacje Keylite pozwalają na szybszy łatwiejszy montaż. Wszystkie okna dachowe są nisko osadzone, dzięki czemu są doskonale dopasowane do wyglądu dachu.

Źródło i zdjęcie: KEYLITE RW POLSKA Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE