Tytuł Wielkopolska Firma Roku 2018 dla Aluplast

Podczas pierwszego dnia targów Budma 2019 r. w Poznaniu, Wielkopolska Izba Budownictwa wręczyła statuetki im. Rogera Sławskiego za 2018 r.

Tytuł Wielkopolska Firma Roku 2018 dla Aluplast

Działająca od 27 lat Wielkopolska Izba Budownictwa, która zrzesza kilkaset podmiotów i firm z sektora budowlanego wyróżniła najważniejszych przedstawicieli wielkopolskiego budownictwa.

Firma Aluplast sp. z o.o. otrzymała statuetkę w kategorii wielkopolska firma roku w budownictwie, przyznaną za profesjonalne zarządzanie firmą oraz wiodącą pozycję rynkową w swoim segmencie na rynku polskim.

Nagrodę wręczył pan Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju, a w imieniu firmy Aluplast odebrał ją Marcin Szewczuk, marketing manager Aluplast sp. z o.o.

- Bardzo dziękujemy kapitule konkursu za przyznane wyróżnienie - komentuje Marcin Szewczuk, marketing manager Aluplast Sp. z o.o. , tym bardziej że spotkało to nas w dosyć szczególnym dla nas momencie.

- Za nami rekordowy, jeśli chodzi o przychody ze sprzedaży, rok w naszej historii, a przed nami początek nowej inwestycji jaką jest budowa nowego zakładu produkcyjnego pod Poznaniem, co pozwoli na prawie 2,5 - krotne zwiększenie mocy produkcyjnych. Na zakupionej w ubiegłym roku działce o powierzchni 15 ha powstanie nowoczesny zakład produkcyjny wraz z magazynem oraz budynkami biurowymi. Wartość końcowa inwestycji szacowana jest na ponad 140 mln PLN.

Od lat nagrody im. Rogera Sławskiego przyznawane są wybitnym osobom i firmom za osiągnięcia w dziedzinie budownictwa. W gali uczestniczyli przedstawiciele świata polityki, eksperci, przedstawiciele firm branżowych, reprezentanci izb i organizacji gospodarczych oraz szkolnictwa wyższego.

Wśród gości był dr Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju, minister Norbert Książek, główny inspektor nadzoru budowlanego, poseł Jacek Tomczak, wiceprezydent Bartosz Guss, Aida Januszkiewicz Piotrowska, wielkopolski wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego.

Źródło i zdjęcie: Aluplast Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE