Trwa drugi nabór zgłoszeń do Konkursu "Laur Eksperta"

W związku z dużym zainteresowaniem IV edycją Ogólnopolskiego Konkursu "Laur Eksperta", organizator rozpoczął drugi nabór uczestników. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 grudnia 2018 roku. W konkursie można zdobyć jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów potwierdzający jakość produktów i usług na polskim rynku.

Trwa drugi nabór zgłoszeń do Konkursu

"Laur Eksperta" to godło jakości przyznawane przez wybitnych polskich ekspertów, w tym naukowców najlepszych uczelni, takich jak Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie czy Uniwersytet Jagielloński.

Jeśli chcą Państwo zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług oraz skutecznie promować je wśród klientów, warto wziąć udział w konkursie "Laur Eksperta".

W ubiegłym roku Znak Jakości "Laur Eksperta" uzyskało blisko 70 firm z całej Polski. Kapituła wyróżniła w ten sposób najlepsze polskie marki z kilkudziesięciu branż: od spożywczej po finansowo-księgową.

Wręczenie certyfikatów następuje podczas Gali Finałowej w Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegółowe informacje, zapisy oraz regulamin konkursu na stronie: www.laur-eksperta.pl

Źródło i zdjęcie: Quality Institute sp. z o.o. sp. k

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE