WIŚNIOWSKI przedłuża jesienną promocję na wybrane produkty

Firma WIŚNIOWSKI przedłuża jesienną ofertę cenową do 18 grudnia 2018 r. Promocja dotyczy wybranych bram garażowych z napędem, drzwi zewnętrznych i wzorów ogrodzeń.

WIŚNIOWSKI przedłuża jesienną promocję na wybrane produkty

Dzięki produktom w super cenie oraz postawieniu na funkcjonalność i trwałość z firmą WIŚNIOWSKI, możesz wykończyć lub wyremontować swój dom zgodnie z najnowszymi trendami.

WIŚNIOWSKI każdego dnia dostarcza swoim klientom asortyment, który pozwala poczuć pełen komfort i sprawia, że Twój dom staje się najbezpieczniejszym miejscem na świecie.

PRODUKTY FIRMY WIŚNIOWSKI OBJĘTE PROMOCJĄ

O 10% taniej możesz kupić wybrane wzory ogrodzeń – to doskonała okazja do upragnionego zamknięcia swojej inwestycji. Niższa cena dotyczy również praktycznych drzwi technicznych płaszczowych Eco lub Eco Basic Uni.

Także automatyczne bramy UniPro z napędem INTRO dostępne są w atrakcyjnej cenie, a przy dopłacie zaledwie 15% do ceny automatycznej bramy UniPro otrzymasz super ciepłą bramę UniTherm z panelem INNOVO.

Promocją objęte są też systemy inteligentnego sterowania. Ponadto niepowtarzalne kolory z kolekcji Home Inclusive 2.0 w promocyjnych cenach przy zakupie bram garażowych i systemów ogrodzeniowych.

Elegancja i nowoczesny wygląd – tak można opisać produkty marki WIŚNIOWSKI. Warto skorzystać z tej okazji i zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu.

Specjalna oferta cenowa przedłużona już tylko do 18 grudnia 2018 r..

Więcej na temat promocji znajduje się na: www.wisniowski.pl/promocja

Źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE