Promocje na produkty WIŚNIOWSKI tylko do końca listopada 2018

Do końca listopada 2018 roku można skorzystać z atrakcyjnych promocji na bramy garażowe, okna, drzwi i systemy ogrodzeniowe firmy WIŚNIOWSKI. Bez względu na to, czy najbardziej cenisz sobie bezpieczeństwo, komfort czy funkcjonalność, wśród promocyjnych produktów WIŚNIOWSKI każdy znajdzie coś dla siebie.

Promocje na produkty WIŚNIOWSKI tylko do końca listopada 2018

Z promocyjnej oferty firmy WIŚNIOWSKI można skorzystać jeszcze tylko do końca listopada. Warto się z nią zapoznać, bo korzystne ceny umożliwiają zapewnienie sobie nieograniczonej kontroli nad bezpieczeństwem domu. Wyjątkową ofertą zostały objęte różne grupy produktów.

Wśród nich znalazły się wybrane wzory ogrodzeń, które do końca listopada są dostępne o 10% taniej. Bramy UniPro w wersji automatycznej z napędem INTRO można zakupić już za 2299 zł. W niższej cenie są także praktyczne i uniwersalne drzwi techniczne płaszczowe Eco lub Eco Basic Uni - teraz już od 520 zł netto.

PRODUKTY FIRMY WIŚNIOWSKI OBJĘTE PROMOCJĄ

Produkty firmy WIŚNIOWSKI powstają z dbałością o każdy szczegół. W ramach promocji, ciepła brama UniTherm z panelem 60 mm i napędem METRO jest jedynie o 15% droższa od bramy automatycznej UniPro z panelem 40 mm.

Specjalna oferta obejmuje także wybrane systemy ogrodzeń panelowych - teraz dostępne są 20% taniej. Do drzwi CREO można również dokupić o połowę taniej ukryty samozamykacz.

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość to dla firmy WIŚNIOWSKI priorytetowe aspekty, dlatego wybierając aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO warto dokupić zabezpieczenie antywłamaniowe w klasie RC2 aż o 50% taniej. Ponadto do ogrodzenia z bramą przesuwną z napędem w słupie lub do bramy segmentowej z napędem Metro można otrzymać gratis fotokomórki renomowanej marki Somfy.

TAŃSZE SYSTEMY INTELIGENTNEGO STEROWANIA FIRMY WIŚNIOWSKI

Coraz popularniejsze stają się w ostatnim czasie systemy inteligentnego sterowania. Stałą kontrolę nad swoim domem można zyskać, kupując bramę segmentową z napędem METRO, automatyczną bramę ogrodzeniową lub drzwi CREO z zamkiem elektrycznym. Wybierając jeden z tych produktów, technologia smartCONNECTED jest dostępna za jedyne 499 zł netto.

To nie wszystkie korzyści promocji firmy WIŚNIOWSKI. Przy zakupie bramy segmentowej dopłata za kolor z nowej kolekcji Home Inclusive 2.0 jest o połowę tańsza. Mniej zapłaci się także za malowanie ogrodzenia - obecna dopłata to tylko +5%. Za pół ceny można również pomalować w bikolorze drzwi CREO.

Warto się pospieszyć - wyjątkowa promocja firmy WIŚNIOWSKI trwa tylko do końca listopada.

Szczegóły oferty znaleźć można w punktach handlowych, biorących udział w promocji oraz na www.wisniowski.pl

Źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE