Okno Keylite Polar - nowa jakość okna PCV

Najbardziej uniwersalne okno Keylite, odpowiednie do pojedynczych i zespolonych aplikacji na każdym dachu o kącie nachylenia 15˚-90˚.

Okno Keylite Polar - nowa jakość okna PCV

Uchwyt otwierania jest dogodnie umieszczony w górnej części okna i umożliwia kontrolę wentylacji, pozwalając na dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym i zabezpieczonym oknie.

Cechy

  • Łatwe czyszczenie

Okno obraca się o 180° i można je blokować w tej pozycji, co umożliwia łatwy dostęp do zewnętrznej szyby i daje możliwość czyszczenia jej od wewnątrz pomieszczenia.

  • Wydajność cieplna

Tylko okna KeyliteTM posiadają w standardzie Zintegrowany Kołnierz Termoizolacyjny, ciepłą ramkę w pakietach szybowych i obniżony montaż, dzięki czemu mają lepszą wydajność cieplną.

  • Łatwa konserwacja

Dzięki wysokiej jakości lakierowanym wykończeniom i innowacyjnym zawiasom bezobsługowym okna KeyliteTM są niezwykle łatwe w utrzymaniu.

  • Skuteczna wentylacja

Początkowe krótkie pociągnięcie uchwytu okna w dół powoduje otwarcie klapy wentylacyjnej, podczas gdy okno jest nadal zamknięte. Dalsze delikatne pociągnięcie uchwytu powoduje otwarcie okna.

  • Wszechstronność

Prosimy zapoznać się z naszą szeroką gamą udoskonaleń i dodatków, które zwiększają uniwersalność asortymentu okien obrotowych.

  • KeyliteTM Ochrona

Nasze nowe bezpieczne okno dachowe oferuje zaawansowany poziom bezpieczeństwa i ochrony. Posiada pakiet szybowy klasy P4A i certyfikat odporności na włamanie drugiej klasy wg normy EN 1627. Dolny uchwyt zapewnia dodatkową blokadę.

źródło i zdjęcia: KEYLITE RW POLSKA Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE