Ponad dwieście osób uczestniczyło w blokach dyskusyjnych, podzielonych na 3 panele. Ich tematyka oscylowała wokół zagadnień eksportu i jego znaczenia dla rodzimych wytwórców, kwestii legislacyjnych związanych z branżą czy dyrektyw unijnych i ich wpływu na firmy działające w Polsce. W panelach brali udział przedstawiciele największych firm, dzieląc się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami.
Kongres Stolarki Polskiej okazał się być platformą wymiany doświadczeń. Poruszono wiele ciekawych tematów, z których wyciągnięte konkluzje będą nam towarzyszyć przy podejmowaniu działań w naszej firmie w kierunku rozwoju sprzedaży mechanizmów drzwi automatycznych marki FAAC, podsumował Piotr Wiśniewski, dyrektor generalny FAAC Polska.
Zamknięciem pierwszego dnia Kongresu była uroczysta Gala, w czasie której rozdane zostały certyfikaty oraz, po raz pierwszy w historii Kongresu, Orły Polskiej Stolarki. Statuetki przyznane zostały w kategoriach "Lider Polskiej Myśli Technicznej", "Wyróżnienie Prezesa i Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi" oraz "Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej". W tej ostatniej kategorii nominowany był również Pan Piotr Wiśniewski z firmy FAAC Polska.
IV Kongres Stolarki Polskiej przebiegający pod hasłem "Branża bez ograniczeń" nie tylko określił cele i zadania stojące przed producentami na drodze do dalszego rozwoju na rynkach zagranicznych, ale też wytyczał kierunki rozwoju na rynku polskim. Firma FAAC legitymująca się 65-letnim doświadczeniem i stabilną tendencją wzrostową tak na świecie jak i w Polsce, świetnie się w tą konkluzję wpisuje.
źródło i zdjęcie: FAAC Polska
Komentarze