Marma na III Ogólnopolskim Salonie Dekarskim

26 listopada rozpoczyna się III Ogólnopolski Salon Dekarski w Łodzi. Już dzisiaj można jednak powiedzieć o dużym sukcesie zbliżającej się imprezy. Sukces ten jest wynikiem zaangażowania organizatorów oraz wielu firm. Wśród tych ostatnich znajduje się Marma Polskie Folie.

Marma na III Ogólnopolskim Salonie Dekarskim

Podczas tegorocznych targów przedstawiciele Marmy wezmą udział w realizacji warsztatów. Zarówno w piątek (26.11.) jak i w sobotę  ekspert firmy - Krzysztof Patoka poprowadzi warsztaty pt. "Termoizolacje - folie paroprzepuszczalne - mity i fakty". Podczas nich będzie można dowiedzieć się jak właściwie dobrać materiały foliowe na dach, w jaki sposób stosować folie paroprzepuszczalne, zobaczyć techniki łączenia folii w trudnych elementach połaci dachowej. Poruszona zostanie także tematyka wentylacji dachów i stropodachów - mówi Katarzyna Zielińska, przedstawiciel Marma Polskie Folie.

Ponadto odbywające się w ramach III edycji Salonu Dekarskiego warsztaty, będą dotyczyły m.in. następujących tematów: "Nietypowe konstrukcje ciesielskie", "Mykologia. Ochrona przed korozją biologiczną w robotach dachowych", "Nietypowe dachy, nietypowe technologie - konstrukcja i pokrycie", "Nowoczesne narzędzia dekarskie" oraz "Poddasze - okna dachowe, akcesoria - prawidłowe techniki montażu".

Uczestnictwo w Salonie pozwala dekarzom podnosić swoje kwalifikacje, a firmom takim jak nasza zdobywać cenne uwagi i spostrzeżenia, dzięki którym możemy udoskonalać swoje produkty - dodaje Katarzyna Zielińska. Ogólnopolski Salon Dekarski będzie otwarty w piątek w godzinach od 10:00 do 16:30 i w sobotę od 10:00 do 14:00. Miejsce: Hala Sportowa MOSIR w Łodzi.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT