FAKRO na Kongresie Rebuild Ukraine powered by Energy

W stolicy Polski, Warszawie, odbyła się druga edycja międzynarodowej wystawy i konferencji Rebuild Ukraine powered by Energy. Podczas tego wydarzenia odbywały się dyskusje na temat odbudowy Ukrainy po zniszczeniach wojennych. Firma FAKRO była jednym z wystawców.

FAKRO na Kongresie Rebuild Ukraine powered by Energy

W konferencji brali udział przedstawiciele międzynarodowych instytucji rządowych i finansowych, lokalnych władz ukraińskich, a także sektory prywatne z Ukrainy i innych krajów.

Kongres Rebuild Ukraine powered by Energy daje możliwość przedstawienia projektów odbudowy, propozycji materiałów, technologii i urządzeń, które są przeznaczone do poprawy gospodarki Ukrainy, zniszczonej przez wojnę.

Szczególnie ważnymi kwestiami jest infrastruktura i przemysł. Wydarzenie było również okazją do wzmocnienia współpracy międzynarodowej na drodze do odbudowy Ukrainy.

W Kongresie Rebuild Ukraine udział wzięło około 3000 uczestników z 30 krajów oraz 550 wystawców. Podczas wydarzenia FAKRO reprezentowali: Natalia Kucharczyszyn, Dyrektor Generalny FAKRO Lwów, Igor Myhajliw, Dyrektor Sprzedaży FAKRO Lwów oraz Andrzej Młodnicki - Specjalista ds. Eksportu - Europa Wschodnia.


Źródło i zdjęcia: FAKRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT