Wiata Carport Premium - ochrona przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi

Wiaty są narażone na wiatr i warunki atmosferyczne przez 365 dni w roku. Powinny wytrzymać wszystkie obciążenia, być odporne na promieniowanie UV, trwałe, bez korozji - a także dobrze wyglądać. Ci, którzy stawiają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa i jakości, mają gwarancję podjęcia właściwej decyzji dzięki Premium Carport.

Wiata Carport Premium - ochrona przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi

Oprócz wysokiej jakości wykonania "made in Germany" systemy przekonują także swoją wszechstronnością i elastycznością dzięki bogatemu wyposażeniu systemowemu.

Produkcja z certyfikatem TÜV zgodnie z normą DIN EN 1090-1:

  • najwyższa jakość made in Germany,
  • stabilna konstrukcja ramy aluminiowej,
  • regulowane słupki nośne i nachylenie dachu,
  • różne pokrycia dachowe,
  • bardzo duże obciążenie śniegiem,
  • dostępna w kolorze białym lub antracytowym.

Indywidualność, design i jakość: te wartości decydują o projektowaniu wiaty. Wiata premium firmy Gutta spełnia te wymagania klientów w 100 procentach. Dzięki solidnej, nowej konstrukcji zadaszenie Carport Premium jest idealnym i chronionym przed warunkami atmosferycznymi miejscem parkingowym dla pojazdów i nie tylko.

Solidna konstrukcja wiaty Carport Premium

Solidna konstrukcja ramy z czterema słupkami podporowymi zachwyca zadaszeniem premium dzięki wizualnie filigranowym i jednocześnie niezwykle solidnym konstrukcjom. Wsporniki i nóżki są indywidualnie regulowane. Spadek dachu można również elastycznie regulować w zakresie od 5 do 20 stopni.

Rowki profilowe służą do praktycznego i łatwego montażu różnych akcesoriów systemowych. Kolejna cecha premium: profile aluminiowe lakierowane proszkowo gwarantują brak korozji i trwale atrakcyjny wygląd - do wyboru w kolorze białym lub antracytowym.

Maksymalna elastyczność jest gwarantowana, jeśli chodzi o pokrycie dachowe: można zastosować wszystkie dostępne w handlu arkusze wielowarstwowe o grubości 16 mm i szerokości 980 mm.

Wiatr i pogoda nie mogą zaszkodzić wiacie premium. Materiał jest odporny na promieniowanie UV i grad. Konstrukcja z łatwością wytrzymuje nawet duże obciążenia śniegiem. Zintegrowana rynna deszczowa z odpływem wody po obu stronach zapewnia szybkie odprowadzanie wody.

Dobierz do wiaty odpowiednie akcesoria systemowe

Produkty premium firmy Gutta potrafią jeszcze więcej - zawsze dostosowane do wymagań i życzeń klientów, akcesoria systemowe oferują liczne możliwości realizacji indywidualnych pomysłów projektowych o najwyższej jakości.

Oświetlenie LED

Eleganckie i praktyczne: paski LED zapewniają odpowiednią jasność. W przypadku zlicowanego oświetlenia zintegrowanego w zadaszeniu klasy premium, paski świetlne są po prostu wciągane do krokwi. Szczególnie praktyczny: rowek jest już obecny w krokwiu, dzięki czemu elementy LED zamykają się i nie wystają.

Trwałe panele WPC do ochrony przed wiatrem

Oprócz zadaszenia premium chcesz mieć boczną osłonę prywatności, aby zapobiec wścibskim spojrzeniom? A może chcesz chronić swój pojazd przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr? Wówczas elementy zapewniające prywatność i wiatrochrony stanowią doskonałe uzupełnienie konstrukcji dachu.

Wypełnienia, takie jak trwałe panele WPC są po prostu wciskane w istniejące rowki we wsporniku. Dzięki atrakcyjnej kolorystyce słupków i wypełnienia boczna osłona harmonijnie komponuje się z konstrukcją dachu.

Maksymalną elastyczność zapewnia rozmiar elementu 1800 x 1800 milimetrów, który można dowolnie zmieniać na szerokość i wysokość - albo przez cięcie na szerokość lub wysokość, albo przez pominięcie paneli.

Źródło i zdjęcia: Gutta

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT