Osłony cieniujące na taras - skuteczna ochrona przed słońcem i opadami

Przylegający do Twojego domu taras to miejsce odpoczynku, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. Nic nie cieszy latem bardziej niż łyk orzeźwiającej lemoniady i relaks na leżaku bądź ogrodowej huśtawce. Taras jest również dobrym miejscem dla roślin doniczkowych, ziół czy praktycznym punktem na suszenie prania. Aby jednak zapewnić odpowiednią ochronę przed nadmiernym słońcem lub po prostu nadać intymny klimat, potrzebujesz do swojego tarasu osłony.

Osłony cieniujące na taras - skuteczna ochrona przed słońcem i opadami

Taras tarasem, ale trzeba też pomyśleć nad montażem daszku, chroniącego przed nadmiernym słońcem lub w deszczowe dni przed opadami. Sposobów na to jest tak naprawdę wiele, a jednym z nich są osłony cieniujące.

Czym są osłony cieniujące?

Osłony cieniujące do tarasu są popularnymi produktami służącymi do zacienienia określonego obszaru. Polska aura bywa kapryśna - bywają dni, kiedy będziesz szukał na swoim tarasie odrobiny cienia, albo schronienia przed deszczem.

Taka obudowa bezpośrednio nad tarasem to praktyczna ochrona o estetycznym wyglądzie, która idealnie wpisze się w Twój taras.

Dlaczego warto wybrać osłonę nad taras?

Osłony cieniujące nad taras to wiele korzyści. Stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi dla Twoich mebli ogrodowych czy roślin. Materiał ochroni, zarówno przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz kurzem, wiatrem czy pyłem. Tkanina zapewnia swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu osłaniane kwiaty czy rośliny będą mogły prawidłowo rosnąć i kwitnąć.

Osłona jest ciekawym elementem dekoracyjnym, stanowiąc ładną dla oka przesłonę przed spojrzeniami sąsiadów.

Gdzie kupić osłony cieniujące nad taras?

Polecamy dostępne w ofercie GUTTA osłony produkowane w Niemczech. Cztery atrakcyjne kolory do wyboru i różne warianty wymiarowe to trwałe rozwiązanie zacieniające na Twój taras. Wysokiej jakości tkanina akrylowa odporna jest na promieniowanie UV. Dostosowana jest do warunków otoczenia, a jej wysoka wytrzymałość zapewnia ochronę przez długie lata. Akcesoria ze stali nierdzewnej gwarantują wysoką żywotność, a cały zestaw objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

Montaż osłony cieniującej

Montaż tkanin osłonowych to szybki i łatwy sposób ochrony przed różnymi warunkami atmosferycznymi.

Osłony ocieniające wykonane z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, co zapewnia niezwykłą sprężystość i wytrzymałość. Wystarczy uchwycić oczka drutem dołączonym do zestawu umiejscowione wzdłuż krawędzi materiału. Montowane są do zadaszenia na wytrzymałych, stalowych linkach. Śruby rzymskie odpowiedzialne są za odpowiedni naciąg.

Już teraz możesz cieszyć się wolnym czasem spędzonym na swoim tarasie z odpowiednimi osłonami. Możesz mieć je całkowicie przesłonione albo samodzielnie sterować stopniem zacienienia. Osłony cieniujące to Twój komfort na upalne dni!

Źródło i zdjęcie: GUTTA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT