Program promocyjny "Wspólne korzyści" od Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński rusza z zupełnie nowym programem promocyjnym. Od 6 maja przy zakupie w sklepie online przyznawane są punkty, które wymienić można na wartościowe nagrody.

Program promocyjny "Wspólne korzyści" od Blachy Pruszyński

Pakiet lojalnościowy Blachy Pruszyński

 Z pakietu promocyjnego skorzystać mogą: firmy handlowe, handlowcy i dekarze. Wszystkie instrukcje dostępne są na stronie firmy Blachy Pruszyński. Punkty za zakupione towary przeliczane są w następujący sposób:

  • Każde pełne 100 zł netto = 10 punktów, punkty te dzielą się następnie między uczestników w proporcjach: 3 pkt firma współpracująca, 3 pkt handlowiec, 4 pkt dekarz.
  • Punkty zbierane są na 3 niezależnych od siebie kontach uczestników i co do zasady nie sumują się. Oznacza to, że w przypadku, gdy firma współpracująca nie zarejestruje handlowca odbiera jedynie należne sobie punkty, punkty należne handlowcowi przepadają. Ta sama zasada dotyczy braku uwzględnienia w zamówieniu loginu dekarza – przynależne mu punkty przepadają.

Na swoim koncie, każdy uczestnik ma możliwość sprawdzenia zdobytych punktów w dowolnym momencie. Po otrzymaniu odpowiedniej liczby punktów można wymienić je na wybrany artykuł promocyjny

Źródło i zdjęcia: Blachy Pruszyński

 

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE