Nawigator do dachów płaskich firmy Bauder

Nawigator do dachów płaskich firmy Bauder nie zestawia mniej lub bardziej indywidualnych wyników z wcześniej określonych części składowych, tylko "nawiguje" przez istotne i kluczowe właściwości dotyczące planowanego dachu i przedstawia na końcu profesjonalne zalecenia dotyczące doboru optymalnego układu warstw dachu płaskiego.

Nawigator do dachów płaskich firmy Bauder

Zaczynamy od pytania o konstrukcję dachu. Czy przewidziana jest termoizolacja, czy powinna zostać zastosowana hydroizolacja z pap bitumicznych czy z folii dachowych oraz czy ewentualnie zaplanowano zazielenienie dachu?

Za pomocą kilku kliknięć otrzymuje się zalecenia dla optymalnego układu warstw, jak również alternatywne układy.

Dodatkowo dla każdego produktu są dostępne do pobrania informacje techniczne: prospekty, karty produktu i karty charakterystyki, każdy wybrany układ warstw można zapisać jako PDF, a następnie wydrukować.

Nawigator do dachów płaskich dopasowuje się automatycznie do użytkowanego urządzenia. Niezależnie od tego czy jest to komputer w biurze, tablet czy smartfon wszystko jest czytelne i łatwe w obsłudze. W przypadku dalszych pytań można skierować się bezpośrednio do przedstawiciela regionalnego firmy Bauder. W przypadku pytań i sugestii istnieje również bezpośrednia możliwość kontaktu.

www.plaskidachnawigator.pl

Źródło i zdjęcie: Bauder

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE