Bezpłatny serwis RHEINZINK na Twojej budowie

Niezależnie od tego, czy będzie to dach, elewacje, obróbki blacharskie czy odwodnienia z blachy tytan-cynk, korzystanie z pomocy serwisu RHEINZINK może mieć różne powody - od przekazania zasad prawidłowego montażu dla początkujących wykonawców, po pomoc w zakresie dachów i elewacji dla zaawansowa­nych blacharzy. Odwiedziny szkoleniowca RHEINZINK na budowie to kolejna forma indywidualnego dokształcania się.

Bezpłatny serwis RHEINZINK na Twojej budowie

Dach "jak z obrazka"

Serwis obejmuje przy tym: przekazywanie specyficznych dla RHEINZINK sposobów obróbki, efektywne użycie maszyn i specjalistycznych narzędzi, pomoc w zakresie dokonywania obmiarów, podziału pasów, techniki połączeń skomplikowanych detali, jak i użycie nowoczesnych technik blacharskich. Szkoleniowiec RHEINZINK opracowuje różnorodne propozycje rozwiązań i przekłada je bezpośrednio na wykonywany element.

Bezpłatna pomoc RHEINZINK

Aby skorzystać z pomocy szkoleniowca RHEINZINK należy skontaktować się z Doradcami technicznymi w swoim regionie, pamiętając, że serwis RHEINZINK na budowie jest bezpłatny (do 3 dni - 8 godz. dziennie).

źródło: Rheinzink

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT