Ciepłe poddasze na jesień - trwa promocja Rockwool

Koniec lata to odpowiedni moment, by pomyśleć o dociepleniu poddasza przed nadchodzącym sezonem grzewczym. Wybierając skalną wełnę Rockwool, można zyskać podwójnie - tylko do 10 października trwa promocja na produkty do izolacji poddasza i ścian działowych.

Ciepłe poddasze na jesień - trwa promocja Rockwool

Trwająca promocja powinna zainteresować każdego, kto zastanawia się nad remontem, zaadaptowaniem bądź dociepleniem poddasza przed zbliżającym się sezonem grzewczym. Kupując produkty ze skalnej wełny Rockwool do izolacji poddasza i ścian działowych, otrzymamy atrakcyjny rabat na szafy Komandor w wysokości 500 zł.

Wystarczy przesłać za pośrednictwem poczty lub poprzez stronę internetową http://www.rockwool.pl/ocieplenie-domu/s/promocja-welna-na-poddasze formularz zgłoszeniowy, wraz z załączoną kserokopią bądź skanem rachunku lub faktury (lub maks. 3 rachunków/faktur na łączną kwotę min. 2000 zł). Kupon upoważniający do rabatu zostanie do nas przysłany pocztą, zaś zrealizować go można będzie w sieci sklepów Komandor aż do końca 2015 r.

Wybierz dobrze, ciesz się ciepłem na poddaszu

Poddasze to z punktu widzenia comiesięcznych rachunków za ogrzewanie dość newralgiczne miejsce - przez nie ucieka zazwyczaj najwięcej ciepła z domu. Skalna wełna Rockwool pozwala zachować ciepło wewnątrz i zmniejszyć koszty ogrzewania, a dodatkowo oferuje szereg korzyści wynikających bezpośrednio z jej właściwości. Jako materiał niepalny podwyższa bezpieczeństwo pożarowe domu, zaś jej bardzo dobre parametry akustyczne pozwalają wyciszyć dźwięki docierające z zewnątrz oraz z innych pomieszczeń, co jest istotnym argumentem zwłaszcza w przypadku poddasza użytkowego.

Na nadchodzące chłody warto przygotować się właśnie teraz, gdy sezon grzewczy za pasem. Wybierając skalną wełnę Rockwool zyskujemy gwarancję maksymalnie efektywnego ogrzewania domu. Bezpieczne i trwałe materiały izolacyjne to pierwszy krok do stworzenia przytulnego miejsca do spędzania długich jesiennych wieczorów. Może to właśnie tu znajdzie swe miejsce także nowa szafa?

źródło i zdjęcie: Rockwool

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT