Sezon na dachy - "Dachobranie 2014"

Zbliżająca się powoli jesień to czas atrakcyjnych, sezonowych cen. Jesienią w Polsce tanieją jednak nie tylko jabłka. Tegoroczny wrzesień i październik obfitować będą także w atrakcyjne ceny dachówek betonowych oraz ceramicznych. Marka BRAAS wprowadziła specjalną promocję: "Dachobranie 2014".

Sezon na dachy - "Dachobranie 2014"

Według raportu serwisu oferteo.pl, prawie 55% Polaków budujących domy w 2013 r. pokryło dach dachówkami ceramicznymi lub betonowymi. Na drugą w zestawieniu blachę i blachodachówkę zdecydowało się nieco ponad 36% rodaków. To zestawienie pokazuje dużą popularność dachówek, które odznaczają się bardzo estetycznym wyglądem oraz długą żywotnością.

Polacy tym chętniej sięgają po taki rodzaj pokrycia, im więcej producenci mają do zaoferowania w kwestii bogactwa kolorów i kształtów. Marka BRAAS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wprowadziła jesienną promocję "Dachobranie 2014".

Atrakcyjne ceny, bogata oferta dachówek BRAAS

Jesień obfituje nie tylko w sezonowe owoce, ale także w atrakcyjne ceny dachówek BRAAS. Jesienna promocja to dobra okazja do skorzystania z bogatej oferty modeli, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje zarówno dachówki betonowe jak i ceramiczne.

Specjalne rabaty obowiązują do 31 października 2014 r. Informacje o cenach oraz modelach objętych promocją można uzyskać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów znajdują się na stronie https://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.

źródło i zdjęcie: Braas

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT