Środowisko naturalne jest ważne dla firmy Plannja

Stal jest najbardziej ekologiczny materiałem występującym w budownictwie. Jest jednocześnie podstawowym materiałem, z którego wytwarzamy produkty w Plannja. Stal może być poddawana recyklingowi nieskończoną ilość razy bez utraty jakości i swoich właściwości.

Środowisko naturalne jest ważne dla firmy Plannja

Najczystsza ruda żelaza pochodząca ze szwedzkich złóż, uncja węgla i jedna trzecia stali z recyklingu! To jest receptura na stalowe blachy Plannja.

Walcowane na gorąco blachy są następnie malowane ochronnymi  powłokami. W kolejnym etapie blachy są profilowane, aby stanowiły piękną dekorację dachów i elewacji budynków. Pokolenie później, blachy mogą być usunięte i poddane recyklingowi w 100%. Środowisko naturalne jest zawsze w centrum naszej uwagi. Dlatego firma Plannja stale udoskonala produkty. Obecnie wprowadza przyjazne dla środowiska powłoki na bazie oleju rzepakowego.

Nieustannie pracuje również nad optymalnymi rozwiązaniami transportowymi i próbuje, na ile jest to możliwe, wytwarzać produkty w krajach, w których cieszą się one największym zainteresowaniem. „Close-by” to koncepcja na prowadzenie biznesu. Większość spółek Plannja prowadzi politykę skutecznego i optymalnego wykorzystania surowców, energii i innych zasobów naturalnych. Procesy technologiczne i produkcyjne są stale kontrolowane.

źródło i zdjęcie: PLANNJA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT