Plannja Flex - kierujemy się na najwyższą jakość!

Innowacyjność wyróżnia konstruktorów Plannja. Plannja Flex to nowoczesna i oryginalna  dwumodułowa blachodachówka o awangardowym kształcie. Niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30 mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali powodują wyjątkowy efekt wizualny.

Plannja Flex - kierujemy się na najwyższą jakość!

Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że dach nabiera niepowtarzalnego charakteru. Wykorzystanie do  montażu specjalnych wkrętów z płaskim łbem typu TORX sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, dzięki czemu dach wygląda elegancko i ekskluzywnie.

Gdy liczy się wygodne rozwiązanie

Rozmiar blachodachówki Plannja Flex został dopasowany do potrzeb klientów. Długość i szerokość paneli zamykają się w rozmiarach palety. Dzięki temu wystarczy mały samochód dostawczy, aby dowieźć blachodachówkę Plannja Flex na budowę. Dwumodułowa konstrukcja paneli to również zmniejszenie odpadów nawet przy skomplikowanym kształcie dachu.

Stal to podstawa idealnej blachodachówki

Plannja Flex  wykonana jest z najwyższej jakości stali, do produkcji której wykorzystujemy stal pozyskiwaną z jednych z najczystszych złóż rudy żelaza na świecie. Dachy Plannja to trwałość na lata! Stal, z której wykonana jest blachodachówka Plannja Flex jest zabezpieczona unikalną 50 µm powłoką Plannja Hard Coat 50 Glossy. Dlatego blachodachówka Plannja Flex objęta jest 30-letnią pisemną gwarancją.

źródło i zdjęcie: Plannja

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT