Jednowarstwowy dach zielony Sopranature® w ofercie SOPREMA Polska

SOPREMA Polska wprowadziła na rynek nowy system dachu zielonego Sopranature® z hydroizolacją papową antykorzenną w jednej warstwie z 10-letnią gwarancją materiałową na systemy jednowarstwowe. Rozwiązanie jednowarstwowe jest stosowane dla dachów ”odwróconych” z systemem zazielenienia ekstensywnego Tundra otrzymywanego z sadzonek i Tundra Mata z rolki.

Jednowarstwowy dach zielony Sopranature® w ofercie SOPREMA Polska

Dzięki mniejszemu nakładowi pracy i zużyciu materiałów w porównaniu z typowymi układami dwuwarstwowymi, system jednowarstwowy dachu zielonego Sopranature® oszczędza czas i pieniądze związane z realizacją projektu oraz jest prostszy w wykonaniu ze względu na użycie tylko jednej warstwy papy.

"Jest to także rozwiązanie skuteczne. System jednowarstwowy zapewnia taką samą izolację przeciwwodną jak system dwuwarstwowy, a pokrycie dachu jest lżejsze od 5% do 10%" -  mówi Piotr Muszyński, Product Manager, Soprema Polska.

Jednym z kluczowych elementów systemu Sopranature® jest papa antykorzenna jako hydroizolacja tylko w jednej warstwie do dachów zielonych Sopranature®. Odporność na przerastanie korzeni potwierdzona jest normą EN 13948, która jest zgodna z procedurą FLL Niemieckiego Instytutu Planowania Krajobrazu.

SOPREMA Polska oferuje kompleksowe systemy dachów zielonych Sopranature® - od hydroizolacji poprzez drenaż aż po warstwę roślinną oraz pełne wsparcie techniczne w trakcie realizacji projektu oraz po jego zakończeniu.

Dodatkowych informacji udziela Piotr Muszyński, tel. kom: +48 609 662 270, Product Manger, Dachy Zielone Sopranature®, Soprema Polska.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej poświęconej systemowi Sopranature®.

źródło i zdjęcie: SOPREMA Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT