Europejskie Słoneczne Dni w Twoim mieście!

Tegoroczna edycja Kampanii Europejskie Słoneczne Dni zapowiada się wyjątkowo interesująco. Już za niecały miesiąc Słońce rozgrzeje kilkadziesiąt miejsc w całej Polsce i kilka tysięcy miast w Europie. Wszystkich spragnionych i tęskniących za słońcem serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w słonecznych wydarzeniach.

Europejskie Słoneczne Dni w Twoim mieście!

W Żarach odbywać się będą konkursy o tematyce słonecznej. W Sopocie planowane jest przeprowadzenie happeningu przybliżającego korzyści płynące z wykorzystania energii słonecznej, a w Bielsku-Białej planowane jest spotkanie z mieszkańcami, podczas którego będzie można zwiedzić instalację słoneczną, a także uczestniczyć w seminarium poświęconym wykorzystaniu energii słonecznej. Ponadto w Wieluniu w ramach kampanii Europejskie Słoneczne Dni odbywać się będą targi i happeningi dla dzieci i młodzieży, w Katowicach i Poznaniu imprezy plenerowe, w Siemczynie konferencja poświęcona energii ze słońca wraz z prezentacjami kolektorów słonecznych, XIII Eko Wystawa w Pietrowicach Wielkich, demonstracja paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych w Rybniku, festyn w Jaśle oraz kilkadziesiąt innych wydarzeń w całej Polsce.

Wejdź na stronę www.slonecznedni.pl i znajdź słoneczne eventy w swojej okolicy.

Instytut Energetyki Odnawialnej zaprasza do objęcia partnerstwa nad Kampanią Europejskie Słoneczne Dni firmy i instytucje zainteresowane promocją energetyki słonecznej wśród kilkunastu tysięcy uczestników słonecznych eventów. Organizator czeka na zgłoszenia tylko do 10 kwietnia 2013 r.

źródło: IEO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT