Zbliża się XI Ogólnopolski Samochodowy Rajd Dekarzy

Można jeszcze zgłaszać się do udziału w rajdzie organizowanym w tym roku na ziemi sieradzkiej. Impreza odbędzie się 16 czerwca 2012 r. Podobnie jak w latach ubiegłych przewidziano szereg interesujących konkurencji i atrakcji.

Zbliża się XI Ogólnopolski Samochodowy Rajd Dekarzy

XI Ogólnopolski Samochodowy Rajd Dekarzy organizuje łódzki oddział Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Start rajdu zlokalizowano w Ośrodku Wczasowo-Wypoczynkowym VANTUR Księże Młyny.

Program Rajdu:

  • Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Łódzki10.00 - 10.30 - powitanie gości, prezentacja sponsorów, odprawa techniczna;
  • 10.30 - 11.00 - start drużyn;
  • 15.00 - grill oraz pozostałe konkurencje i atrakcje;
  • 20.00 - uroczysta gala z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród;
  • 21.00 - bal do białego rana.

Koszt udziału w imprezie wynosi 130 zł za osobę dorosłą oraz 60 zł za dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Nocleg jest opłacany indywidualnie. Zainteresowani mogą zgłaszać się w biurze oddziału łódzkiego PSD lub telefonicznie pod numerem +48 515 137 040.

X jubileuszowy Ogólnopolski Rajd Samochodowy Dekarzy odbył się 11 czerwca ubiegłego roku. Trasa przejazdu poprowadzona była w pięknej scenerii ziemi wieluńskiej na terenie województwa łódzkiego. W Osjakowie na starcie rajdu stawiło się niemal 30 załóg z całej Polski. Jak co roku, szczegółowa trasa do dnia startu nie była ujawniona.

Organizatorzy wraz ze sponsorami przygotowali punkty zręcznościowe zlokalizowane w pobliżu miejscowych zabytków. Kolejne zadania dla uczestników rajdu organizowały firmy: ISOLA, FAKRO, WIENERBERGER, PLANNJA, B.PRO, GUTTI Polska oraz BLACH-POL.

Meta rajdu przygotowana była na terenie Ośrodka Wczasowego WARTA. Cała trasa miała długość 120 km. Pierwsze drużyny dotarły około godziny 15. Na miejscu czekał na wszystkich, przygotowany przez organizatorów, grill. Kolejne samochody dojeżdżały przez następne 2 godziny.

Po zakwaterowaniu w ośrodku odbyła się uroczysta kolacja połączona z ogłoszeniem wyników. Najlepsza okazała się załoga Ernesta Jabłońskiego z Sieradza. Zwycięzcy otrzymali zestaw dekarskich narzędzi z pasem dekarskim, ufundowany przez Zarząd Główny PSD oraz wycieczkę do fabryki ISOLA Powertekk w Czechach.

Drugie miejsce zajęła drużyna Sylwestra Bojanowskiego z Łodzi. Za zajęcie drugiego miejsca firma DUPONT TYVEK ufundowała rolkę papy a firma ISOLA wycieczkę do swojego czeskiego zakładu. Miejsce trzecie zajęła załoga Tomasza Budziszewskiego z oddziału mazowieckiego. Została ona nagrodzona rolką papy ufundowaną przez firmę MOGAT WERKE oraz wycieczką do fabryki ISOLA Powertekk.

Jak zapewniają organizatorzy, Ogólnopolski Rajd Samochodowy Dekarzy jest jedną z najciekawszych imprez organizowanych przez oddziały PSD.

źródło i zdjęcia: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - dekarz.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT