PRODUCENCI
FINCO-STAL
ul.Nowa Bukówka 10/c, 96-321  Żabia Wola
tel. 46 857 82 52, 0 600 817 461

FINCO-STAL funkcjonuje na rynku krajowym jako producent stalowych pokryć dachowych. Jesteśmy spółką bazującą wyłącznie na polskim kapitale. Produkujemy pokrycia dachowe nieprzerwanie od 1992 roku. Nasi główni dostawcy to renomowane huty największych światowych koncernów stalowych.

Huty te produkują najwyższej jakości blachy z powłoką organiczną służące jako materiał wsadowy do produkcji blach dachowych i elewacyjnych powszechnie stosowanych w budownictwie. W połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym daje to gwarancję uzyskania najwyższej jakości produktu finalnego na Państwa inwestycję.

Oferujemy wiele ciekawych kształtów dachówkowych i szereg blach trapezowych od T-6 po T-160 w atrakcyjnej kolorystyce.

Oferujemy unikalną technologię, stosowaną wyłącznie przez najlepszych producentów stali na świecie. W odróżnieniu od innych blach powlekanych, wszystkie blachy japońskie zabezpieczone są przed korozją stopem alucynku, a ich unikatowy wygląd zapewnia matowa powłoka, oferowana w szerokiej gamie kolorystycznej.

Surowiec, który sprowadzamy, pochodzi z działającej od 1935 roku huty YODOGAWA STEEL WORKS. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce oferującą blachodachówki wykonane z oryginalnych blach japońskich, które zabezpieczone są alucynkiem. Gwarancja na te produkty wynosi 20 lat.

VEGA - delikatny profil przypominający francuską „hugenotkę” ma niepowtarzalny charakter ze względu na głębokie przetłoczenie oraz symetryczne wzmocnienie szczytu fali. VEGA doskonale nadaje się do dużych powierzchni, a zwłaszcza na obiekty użyteczności publicznej, kompleksy przemysłowe i gospodarcze. Układanie tego pokrycia na dachu jest szybkie i bezproblemowe.

AKCENT - połączenie łagodnego profilu z głębokim, mocnym przetłoczeniem to zaleta, jakiej nie ma żaden inny produkt. Blachodachówka AKCENT doskonale sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, renowacjach pokryć obiektów zabytkowych oraz obiektów sakralnych.

AKORD jak każda klasyczna blachodachówka produkowana w naszej firmie, posiada podwójny kanalik kapilarny. Dach wykonany z tego materiału jest szczelny i trwały. Ze względu na swoje parametry blachodachówka AKORD szczególnie dobrze komponuje się na dachach o małej powierzchni.

OFERUJEMY PONADTO:

  • Szeroki wybór blach trapezowych: T-8 (doskonały materiał na pdbitkę), T-6, T-14, T-16 (OCYNK), T-18, T-18 (OCYNK), T-20, T-35, T-35V, T-35 (OCYNK), T-40, T-45 (OCYNK), T-50, T-55, T-60, T-92, T-135, T-150, T-160.
  • Bogaty asortyment obróbek blacharskich: wykonane są z tego samego surowca i najczęściej w tym samym kolorze, co pokrycie. Wymiary mogą być dowolne, według życzeń klienta na długości do 8 metrów.
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT