PRODUCENCI
Stema
ul.Bartycka 26/47, 00-716  Warszawa
tel. 22 840 32 04

STEMA Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnią tradycją i marką doskonałego produktu, od 1990 roku jesteśmy obecni na rynku budowlanym.

Strategią firmy STEMA jest świadczenie usług na poziomie pozwalającym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów, oraz stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Dla doskonalenia oraz systematycznej kontroli przyjętej do realizacji strategii, opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami ISO 9001: 2001.

STEMA jest firmą dynamicznie rozwijającą się, nastawioną na ciągłe zmiany i udoskonalenia. Stworzyliśmy profesjonalną sieć dystrybucji w całym kraju, prowadzimy szkolenia dla dekarzy, zapewniamy inwestorom fachowe porady i doradztwo. Swoje działania opieramy na zdobytym przez lata doświadczeniu, wiedzy i kompetencji wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Staranny dobór produktów do obrotu handlowego pod kątem najwyższej jakości sprzyja satysfakcji i zadowoleniu wszystkich klientów firmy nie tylko w momencie zakupu, ale i w przyszłości.

Gonty przeznaczone do krycia dachów o kącie nachylenia od 12° do 80°, przy kącie nachylenia dachu od 12° do 18° niezbędna jest warstwa papy podkładowej na całej powierzchni dachu, przy kącie nachylenia powyżej 18° niezbędny jest pas papy szer. 1 m przy okapie.

ZALETY

  • gonty bitumiczne Katepal są bardzo trwałe, estetyczne, samoprzylepne, jako jedyne w całości modyfikowane elastomerem SBS, co wpływa na wysoką jakość produktu
  • są elastyczne, nie pękają, odporne na zjawiska atmosferyczne i starzeniowe
  • montaż jest łatwy i prawie bez odpadów
  • stanowią stylowe i piękne pokrycie dachowe, zajmując trwałe miejsce wśród stosowanych w Polsce pokryć dachowych
  • cieszą się uznaniem i bardzo dobrą opinią wśród nabywców

Materiał: wykonane z maty z włókna szklanego, impregnowanego, pokrytego masą bitumiczną, modyfikowane elastomerem SBS, pokryte posypką mineralną lub ceramiczną

Kształty: sześciokątne, prostokątne Rocky, romby FOXY - NOWOŚĆ

Kolory: czerwony, zielony, brązowy, szary, miedziany, piaskowy, złocisty, niebieski; wzory: gładkie, cieniowane, mieszane

Temp. układania [°C]: od +5 do +25

Masa 1m2 [kg]: 9

Akcesoria: pasy brzegowo-kalenicowe, taśmy specjalne (wykonane z tego samego materiału co gonty), uszczelniacz K-36

Klasyfikacja ogniowa: pokrycie trudno zapalne, nierozprzestrzeniające ognia

Podłoże: deski, sklejka wodoodporna lub płyta OSB

Montaż: za pomocą ocynkowanych gwoździ papowych, powierzchnia spodnia samoprzylepna ulega wulkanizacji pod wpływem promieni słonecznych

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Finlandia

Dystrybucja: hurtowa i detaliczna, przez sieć dystrybutorów

Gwarancja: 15 lat na materiał pod warunkiem montażu zgodnego z instrukcją

Aprobaty i certyfikaty: gonty produkowane zgodnie z Normą Europejską EN 544 i oznakowane znakiem CE

Usługi: doradztwo techniczne, montaż, transport, szkolenia

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT