Firma Chemolak wdroży Comarch OPT!MA

Firma Chemolak, zajmującą się hurtowym i detalicznym handlem chemią budowlaną, wybrała Comarch OPT!MA. Implementację systemu przeprowadził Złoty Partner Comarch - Centrum Oprogramowania PROFISOFT z Poznania.

Firma Chemolak wdroży Comarch OPT!MA

Firma Chemolak od blisko 14 lat pracuje na rozwiązaniach Comarch. Jest również jednym z pierwszych użytkowników oprogramowania Comarch Klasyka, które wdrożył integrator PROFISOFT.

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, które obsługuje rosnącą liczbę klientów, jak i oferuje coraz więcej produktów, podjęto decyzję o wyborze systemy, który wspomoże zmiany zachodzące w firmie.

"Decyzję o wdrożeniu Comarch OPT!MA podjęliśmy na podstawie długiego doświadczenia w pracy z oprogramowaniem Comarch Klasyka oraz udanej współpracy z firmą wdrażającą program. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że migracja była decyzją słuszną i doskonale wpisała się w zmiany zachodzące w firmie. Nasze potrzeby zostały dokładnie przeanalizowane. Zaproponowane rozwiązanie nastawione jest na długotrwały, ciągły i skuteczny rozwój firmy poprzez usprawnienie wielu procesów i likwidację tzw. wąskich gardeł, co niemal w 100 proc. pokryło się z długoterminowymi celami naszego przedsiębiorstwa" mówi Robert Ferenc, właściciel firmy Chemolak.

Dzięki bezawaryjności, łatwości w obsłudze oraz stałym aktualizacjom program Comarch OPT!MA zapewnia przedsiębiorstwu Chemolak właściwą koordynację procesu obsługi zamówień. Ponadto system zapewnia sprawne przekazanie zamówień do działu handlowego oraz zautomatyzuje pracę w magazynie.

Chemolak zajmuje się sprzedażą chemii dachowej,  materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz surowców do produkcji mebli. Oferuje także narzędzia i akcesoria malarskie, rozcieńczalniki, środki BHP oraz folie dachowe i malarskie.

źródło i zdjęcie: comarch.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT