Jakie zalety mają blachodachówki REN?

Pokrycie dachowe REN z oferty Blachy Pruszyński to pierwsza na rynku blachodachówka o pochylonym kształcie (przekrój poprzeczny). Z powodzeniem sprawdzi się na dachach nawet o bardzo ekstrawaganckich i skomplikowanych kształtach. Dzięki swojemu oryginalnemu wyprofilowaniu na wytłoczeniach osadza się bardzo mało zanieczyszczeń.

Jakie zalety mają blachodachówki REN?

Na czym polega fenomen blachodachówki REN?

Blachodachówka REN wyprodukowana jest ze stali najwyższej jakości, która pokryta jest powłoką metaliczną (cynkową Z275) oraz organiczną taką jak poliester SP25, poliester mat SP35, PURLAK czy PURMAT.

Blachodachówka REN w arkuszach lub panelach REN

Blachodachówka REN oferowana jest w w odpowiednio dociętych arkuszach lub w wersji panelowej. Panele REN dostępne są w wersji jedno- i dwumodułowej. Otwory montażowe do minimum zmniejszają ryzyko uszkodzenia pokrycia podczas montażu i w konsekwencji - powstania ognisk korozji.

Ze względu na symetryczny kształt blachodachówki REN, montaż pokrycia może być prowadzony zarówno od lewej, jak i prawej strony. Wszelkie prace mogą odbywać się niezależnie od warunków pogodowych oraz nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu, przy czym ilość odpadów ograniczona jest do minimum.

Przemyślany kształt (mniejsza skłonność do osadzania się zanieczyszczeń), bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne) umożliwiają zastosowanie blachodachówki REN w środowisku o podwyższonej agresywności bez ryzyka korozji. Dzięki tym zaletom dachy pokryte blachodachówką REN przez dziesięciolecia zachowają swoje właściwości użytkowe i walory estetyczne.

Dane techniczne blachodachówki REN

  • długość modułu: 350 mm (w przypadku REN PANEL), 350 lub 400 mm (w przypadku wersji na wymiar REN),
  • wysokość skoku: 25 mm (w przypadku REN PANEL), 20 mm (w przypadku wersji na wymiar REN),
  • wysokość fali: 27,3 mm,
  • szerokość całkowita: 1182 mm,
  • szerokość użytkowa: 1096 mm.

źródło i zdjęcie: Blachy Pruszyński

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE