Konkurs Deszcz Nagród 2019 Galeco dla partnerów biznesowych

W ramach promocji kwadratowych systemów rynnowych: PVC2, STAL2, BEZOKAPOWY oraz DACHY PŁASKIE polski producent orynnowania organizuje konkurs skierowany do współpracujących z nim hurtowników. Nagrodą główną będzie niezwykły rejs po wybrzeżach Singapuru, Tajlandii i Malezji.

Konkurs Deszcz Nagród 2019 Galeco dla partnerów biznesowych

Ruszyła kolejna już edycja konkursu organizowanego przez Galeco, a skierowanego do współpracujących z firmą hurtowni.

W ramach akcji, która potrwa aż do 12 grudnia 2019 roku, partnerzy rywalizują o uzyskanie jak najwyższego wskaźnika sprzedaży kwadratowych systemów rynnowych krakowskiego producenta.

Specjalny ranking, prowadzony przez poszczególne handlowe biura regionalne Organizatora, pozwoli wyłonić uczestników z najlepszymi wynikami.

W ręce laureatów miejsc od 2 do 10 powędrują karty podarunkowe o wartościach od 500-2000 zł, do zrealizowania w sklepach sieci RTV EURO AGD lub za pośrednictwem sklepu internetowego.

Z kolei nagroda główna w konkursie zostanie przyznana hurtownikowi, który w rankingu regionalnym osiągnął najwyższy wskaźnik sprzedaży. Otrzyma on 2-osobowe zaproszenie na rejs po wybrzeżach Singapuru, Tajlandii i Malezji.

Regulamin akcji

Źródło i zdjęcie: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE