Program wydarzeń w Strefie Turbo Dekarzy na Targach Budma 2019

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy serdecznie zaprasza wszystkich odwiedzających w dniach 12-15.02.2019 do dekarskiej Strefy Turbo Mocy na Hali 6, Międzynarodowe Targi Poznańskie, BUDMA 2019.

Program wydarzeń w Strefie Turbo Dekarzy na Targach Budma 2019

12.02 (wtorek), w godzinach 10:00-17:00 odbędą się otwarte szkolenia dekarskie z renomowanymi firmami z branży budowlanej. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie danego panelu. Udział w szkoleniu jest darmowy dla wszystkich chętnych. Dodatkowo odbędą się pokazy sztuki dekarskiej w wykonaniu młodzieży szkolnej, pod okiem Mistrza dekarstwa pana Jana Grycuka z województwa podlaskiego.

13.02 (środa), w godzinach 10:00-17:00 - Dzień Otwartych zawodów dekarskich Turbo Dekarz. W zawodach może wystartować każdy dekarz, blacharz lub cieśla bez względu na wiek- nie ma żadnych ograniczeń. Zawody Turbo to trzy równoległe linie startowe, 10 szybkich stanowisk z zadaniami, które poddadzą próbie podstawowe umiejętności dekarskie, sprawność, precyzję, szybkość, spostrzegawczość oraz umiejętność pracy w zespole. Rejestracja zawodników odbywać się będzie na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy (nr 7) w godzinach od 09:00-11:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Strefie Turbo i udziału w konkursach przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy oraz firmy partnerskie.

14.02 (czwartek) odbędzie się Jubileuszowy Kongres Polskiego Stowarzyszenia, w trakcie którego podsumujemy dotychczasowe osiągnięcia, przedstawimy plany na kolejne lata działania, nagrodzimy zwycięzców otwartych zawodów Turbo Dekarz oraz poznamy laureatów konkursu PSD "Dom na medal".

Kongres PSD poprzedzi uroczysty pochód z orkiestrą dętą.

Rozpoczęcie pochodu - godzina 12:00, Hala 6, Stoisko Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy - godzina 13:00, sala WTC, Hala 5.

Źródło i zdjęcie: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

FILMY OSTATNIO DODANE