Konkurs Ruukki Polska rozstrzygnięty

"Marzenia się spełniają i nigdy nie jest za późno na ich realizację" - o czym przekonał się Pan Zbigniew Załęski z Ostrołęki, zwycięzca konkursu mojaFinnera, zorganizowanego przez firmę Ruukki Polska, producenta kompletnych systemów dachowych.

Konkurs Ruukki Polska rozstrzygnięty

Główną nagrodą w konkursie był projekt aranżacji wybranego wnętrza wykonanego przez Dorotę Szelągowską oraz 20 tys. zł na jego realizację. Państwo Załęscy zdecydowali się na aranżację swojej nowej łazienki.

Zanim jednak zostali laureatami konkursu #mojaFinnera podjęli jedną z ważniejszych decyzji życiowych, a mianowicie postanowili ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu. Budowa ruszyła w 2016 r., kiedy to wylano fundamenty pod nowy dom. Rok później powstający budynek miał już ściany. Ważnym, brakującym elementem był dach zapewniający ochronę domu przed skutkami zmiennej pogody, ale także oznaczający dla Państwa Załęskich koniec pewnego etapu i rozpoczęcie kolejnego. W kwestii wyboru pokrycia dachowego, inwestorzy zdecydowali o zakupie blachodachówki modułowej Ruukki Finnera.

Ważnymi elementami, które zadecydowały o wyborze Ruukki Finnera były zarówno względy estetyczne blachodachówki, jaki i właściwości: 40-letni okres gwarancji, jakim produkt jest objęty oraz łatwy i szybki montaż.

Państwo Załęscy zdecydowali się na dach w kolorze antracytowym, ponieważ wygląda nowocześnie i doskonale pasuje do planowanej wizji całego domu. Radość z dokonanego zakupu była podwójna: zyskali nowy dach oraz dodatkowe środki na wykończenie wybranego pomieszczenia - dzięki udziałowi w konkursie organizowanym przez firmę Ruukki. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło kupić minimum 150 m2 blachodachówki modułowej Ruukki Finnera oraz podzielić się swoją historią z budowy na Facebooku lub Instagramie. To właśnie szczera i zabawna historia przedstawiona przez rodzinę z Ostrołęki urzekła organizatorów konkursu najbardziej.

źródło i zdjęcie: Ruukki Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE