VII Ogólnopolski Salon Dekarski

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego, który odbędzie się w Łodzi w dniach 27-28 lutego 2015 r. w ramach XII Targów Budownictwa Interbud. Wydarzenie to jest miejscem spotkań dekarzy, blacharzy i cieśli z producentami pokryć dachowych, hydroizolacji, systemów odwodnień, stolarki otworowej, systemów odgromowych, akcesoriów, narzędzi, maszyn, systemów zabezpieczeń i artykułów BHP.

VII Ogólnopolski Salon Dekarski

VII Ogólnopolski Salon Dekarski pełni funkcje szkoleniowe (warsztaty i pokazy), co pozwala zapoznać się z teorią i praktyką oraz daje uczestnikom możliwość bezpośredniego zadawania pytań dotyczących prezentowanych rozwiązań w sztuce dekarskiej. Jest to centrum rzetelnej informacji, którego celem jest przekazywanie wiedzy od specjalistów dla specjalistów.

Zapraszamy do udziału w warsztatach komputerowych (komputer jako profesjonalne narzędzie pracy cieśli, kosztorysowanie robót dekarskich - określenie stawek roboczo-godzinowych, wyliczenie nakładów materiałowych, wybór niezbędnego sprzętu) oraz innych pokazach i prezentacjach.

Targi Interbud a tym samym Salon Dekarski corocznie odwiedza wielu wykonawców, architektów, inżynierów budownictwa, zarządców nieruchomości i administratorów - potencjalnych Państwa klientów.

Organizator wierzy, iż zaproponowane w tym roku tematy warsztatów i prezentacji zainteresują Państwa, a zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w Państwa codziennej pracy zawodowej.

źródło i zdjęcie: Interservis

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT