Konkurs "Piłkobranie" z firmą Marley

Do 20 września trwa konkurs "Piłkobranie", którego organizatorem jest firma Marley. Zadanie konkursowe polega na wytypowaniu zwycięzców Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn rozgrywanych w Polsce i Danii w dniach 20-29 września 2013 r.

Konkurs "Piłkobranie" z firmą Marley

Osoby, które poprawnie wytypują zdobywców złotego, srebrnego i brązowego medalu oraz wymienią przynajmniej jeden produkt z oferty handlowej Marley Polska Sp. z o.o. będą mogły otrzymać piłkę siatkową z logo Marley. Każdy uczestnik ma szansę wygrać nagrodę i otrzymać jedną z 15-stu piłek do siatkówki.

Komisja konkursowa nagrodzi piłkami siatkowymi Marley pierwszych 15-stu uczestników, którzy prześlą prawidłowe odpowiedzi na zadanie konkursowe. W przypadku otrzymania większej ilości poprawnych odpowiedzi o wygraniu piłki będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Rozwiązania zadania konkursowego należy przesyłać na adres konkurs@marley.com.pl do 20 września 2013 r. W temacie z odpowiedzią należy wpisać "Piłkobranie Marley". Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranych drogą elektroniczną oraz ich dane (imię i nazwisko, miejscowość) zostaną opublikowane 30 września 2013 r. na stronie internetowej Marley Polska poświęconej konkursowi.

Szczegóły na temat konkursu na stronie: http://www.pilkobranie.marleypolska.pl/.

źródło: Marley

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT