Konkurs dla przyszłych architektów rozstrzygnięty!

Zakończył się konkurs na projekt architektoniczny jednorodzinnego budynku mieszkalnego, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu. Patronat nad wydarzeniem objęła marka Braas, producent kompletnych systemów dachowych z siedzibą w Opolu.

Konkurs dla przyszłych architektów rozstrzygnięty!

W konkursie wzięli udział opolscy uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego. Ich zadaniem było zaprojektowanie jednorodzinnego budynku mieszkalnego zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami budowlanymi. Jury konkursu brało pod uwagę zgodność projektu z wymogami technicznymi, oryginalność budynku, pomysłowość wykorzystania współczesnych technologii oraz to, jak budynek będzie wpisywał się w dowolnie zaproponowaną przestrzeń.

Pierwsze miejsce zdobył Adrian Pyka. Jego zwycięski projekt to klasyka w nowoczesnym wydaniu, co podkreśla prosta konstrukcja oraz dwuspadowy dach. Autor nie zapomniał też o zaaranżowaniu przestrzeni wokół domu - któż nie chciałby mieć tak skromnie a zarazem pięknie zaprojektowanego ogrodu?

To nie pierwszy raz kiedy marka Braas wspiera osoby odpowiedzialne za krajobraz naszych miast i wsi. Od kilku lat firma Monier Braas Sp. z o. o. regularnie organizuje szkolenia dla dekarzy oraz wykłady dla uczniów szkół wyższych i techników budowlanych.

Nasza firma od lat realizuje misję, której celem jest merytoryczne wspieranie specjalistów związanych z branżą budowlaną. Tym bardziej nam miło, że jako firma
z główną siedzibą w Opolu, już kolejny raz mogliśmy pomóc przy projekcie opolskiego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących,
mówi Grzegorz Barycki, dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Monier Braas Sp. z o.o.

Werdykt konkursu na projekt architektoniczny budynku mieszkalnego jednorodzinnego

Patron konkursu: Monier Braas

I miejsce - Adrian Pyka
II miejsce - Żaneta Feliks, Dariusz Łachacz 
III miejsce - Mateusz Lipok
IV miejsce - Natalia Skieresz
V miejsce - Patryk Kudla

Wyróżnienia:
Kamil Fila
Dariusz Kozdrowki
Andrzej Męka
Martin Witek

źródło: Braas

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT