Akcja Kooperacja ROCKWOOL - odbieraj nagrody i wyjedź na rajd offroad!

Rozpoczęła się druga edycja Akcji Kooperacja, programu ROCKWOOL przeznaczonego dla wykonawców. Kupowane przez fachowców produkty przeliczane są na punkty, które można z kolei zamienić na nagrody gwarantowane. Dla najbardziej zaangażowanych przewidziano coś specjalnego - ekstremalne wyjazdy offroad.

Akcja Kooperacja ROCKWOOL - odbieraj nagrody i wyjedź na rajd offroad!

Program Akcji Kooperacja trwa od 18 marca do 30 września 2013 r. i nagradza wykonawców. Przy zakupie premiowanych produktów (szeroki wachlarz termoizolacyjnych materiałów ogólnobudowlanych i fasadowych), zainteresowani wypełniają kupon promocyjny, będący podstawą do naliczania punktów.

Akcji Kooperacja - Odbieraj nagrody

Po przesłaniu pierwszego kuponu, uczestnicy programu otrzymają login i hasło umożliwiające rejestrację na stronie Akcji Kooperacja - www.kooperacjarockwool.pl. Od tej chwili można już zbierać punkty i zamieniać je na gwarantowane nagrody, podzielone tematycznie na kilka działów: tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Lista nagród jest wyjątkowo długa i obejmuje m.in. profesjonalne narzędzia robocze, sprzęt sportowy, urządzenia elektroniczne z zakresu RTV i AGD, a nawet wyposażenie ogrodu.

Akcji Kooperacja - Wystartuj w rajdzie offroad

Na potrzeby programu prowadzony jest także ranking najbardziej aktywnych kontrahentów. Polska została podzielona na cztery regiony - w każdym regionie prowadzony jest odrębny ranking, tak aby zwiększyć szanse na wygraną. Posiadacze największej ilości punktów zostaną zaproszeni na jeden z 3-dniowych wyjazdów organizowanych w różnych miejscach Polski. Główną atrakcją będzie możliwość sprawdzenia swoich sił za kierownicą samochodu terenowego w prawdziwym rajdzie offroad. Zamówienie nagród gwarantowanych nie zmniejsza szans na wzięcie udziału w wyprawie - wykorzystane punkty zachowują pełną wartość w rankingu.

Szczegółowe informacje dotyczące Akcji Kooperacja i sposobów wysyłki kuponów, a także aktualny ranking offroad można znaleźć pod adresem www.kooperacjarockwool.pl.

źródło i zdjęcie: Rockwool

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT