II-ga edycja konkursu fotograficznego "Dekarz na 5"

Już po raz drugi firma Galeco - producent systemów rynnowych - organizuje konkurs fotograficzny pod nazwą "Dekarz na 5". Wszyscy specjaliści, którzy chcą pokazać się innym oraz chcą zawalczyć o atrakcyjne nagrody, w tym o profesjonalną windę GEDA Lift, wystarczy że wyślą zdjęcie zamontowanego przez ciebie systemu rynnowego firmy Galeco.

II-ga edycja konkursu fotograficznego "Dekarz na 5"

Aby walczyć o atrakcyjne nagrody w II-giej edycji konkursu fotograficznego "Dekarz na 5", w tym wizytę w siedzibie Galeco Sp. z o. o. oraz profesjonalną windę GEDA Lift wystarczy przesłać do 31 grudnia 2012 r. zdjęcie zamontowanego przez siebie systemu rynnowego firmy Galeco wraz z Formularzem Zgłoszeniowym na adres siedziby firmy lub za pośrednictwem strony internetowej www.galeco.pl/konkurs. Zainteresowani konkursem mogą także skontaktować się telefonicznie z firmą Galeco - infolinia dotycząca konkursu: 71 363 56 34.

Oprócz nagrody głównej osoby, które prześlą trzy zdjęcia, mogą otrzymać jeden spośród upominków gwarantowanych. Dodatkowo, co miesiąc wybierane jest zdjęcie miesiąca, którego autor również zdobędzie wyznaczony przez siebie produkt. Na zakończenie plebiscytu, jury w składzie Prezes Zarządu Galeco - Szczepan Buryło, Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży - Tomasz Piotrowski oraz Specjalista ds. Promocji - Ewa Onuszko, wyłonią zwycięzcę konkursu, który oprócz tytułu "Dekarz na 5", dyplomu i zaproszenia na obiad z prezesem firmy otrzyma nagrodę główną - możliwość zwiedzenia, wraz z osobą towarzyszącą, siedziby Galeco w podkrakowskich Balicach, gdzie będzie miał okazję zapoznać się z tajnikami produkcji rynien oraz odbierze profesjonalną windę dekarskiej GEDA Lift.

źródło i zdjęcie: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT