XXII Targi Budownictwa INTERBUD 2015 w Łodzi

Zapraszamy do odwiedzenia XXII Targów Budownictwa INTERBUD 2015, które odbędą się w Łodzi w dniach 27 lutego - 1 marca 2015 r. w hali Expo-Łódź al. Politechniki 4.

Termin: 27 lutego - 1 marca 2015 r.
Miejsce: Łódź
Informacje dodatkowe:

W trakcie targów zainteresowani budową domu będą mogli zaplanować cała inwestycję. Dowiedzieć się jak wybrać energooszczędne materiały, odpowiednią elewację i wyposażyć pomieszczenia. Dla remontujących przygotowano pokazy nowych rozwiązań, takich jak napinane sufity, kolekcje ceramiki, bezpieczne lustra oraz oświetlenie. Jedną z największych atrakcji Intebrbudu będzie ekspozycja kilkudziesięciu łazienek. Wśród nich zrealizowane już projekty przygotowane przez Janusza Kaniewskiego - najsłynniejszego polskiego designera, który stworzył między innymi linię samochodów Ferrari i zaprojektował stadion dla przywódcy Libii. Część ekspozycji będzie dostępna przed halą wystawienniczą, gdzie pokazane zostaną w całości drewniane domu, pokrycia dachowe oraz rozwiązania sanitarne.

Interbud jest drugim, co do wielkości wydarzeniem branży budowlanej w Polsce. Oprócz oferty dla indywidualnych inwestorów w trakcie Interbudu odbędzie się kilkanaście konferencji i spotkań specjalistów. Będą to między innymi: konferencja Towarzystw Budownictwa Społecznego, Salon Praktyki Dekarskiej, warsztaty i prezentacje.

więcej: http://www.interbud.interservis.pl/

Nie przegap
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT