Nagroda Red Dot Award dla drzwi HST-Sky firmy Fakro

Uroczystość wręczenia nagród Red Dot Award w kategorii Product Design 2019 odbyła się 8 lipca 2019 r. w Essen w Niemczech. Czerwoną Kropkę otrzymały drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky, a nagrodę odebrali przedstawiciele Maksymilian Kłapacz i Stefan Struck.

Nagroda Red Dot Award dla drzwi HST-Sky firmy Fakro

Nagroda Red Dot Award jest przyznawana w Niemczech od ponad 60 lat za design i innowacyjność produktów. To jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie projektowania na świecie.

Po uroczystej gali w esseńskiej operze, na której spotkała się międzynarodowa „scena designu”, miało miejsce przyjęcie „Designers’ Night”. Podczas Nocy Projektantów w Red Dot Design Museum laureaci otrzymali pamiątkowe certyfikaty i mogli świętować swój sukces. Jednocześnie było to otwarcie pokonkursowej wystawy z nagradzanymi produktami „Design on Stage”, którą można zwiedzać do 11 sierpnia 2019 r.

- Po raz kolejny dowiedliśmy, że nasze produkty to znak jakości i innowacyjności. Jesteśmy dumni, że drzwi HST-Sky spotkały się z uznaniem jurorów RedDot i zostały nagrodzone - skomentował menadżer produktu Maksymilian Kłapacz.

Źródło i zdjęcie: Fakro

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE