FAKRO mecenasem Nagrody Roku SARP

Firma FAKRO, współpracująca z polskimi i zagranicznymi architektami, już po raz kolejny została mecenasem konkursu Nagroda Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich.

FAKRO mecenasem Nagrody Roku SARP

24 maja  2019 r. w siedzibie SARP w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki konkursu. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w 7 kategoriach, jedną z kategorii był: budynek mieszkalny wielorodzinny. W tej kategorii nagrodę otrzymał budynek Unikato, zaprojektowany przez Roberta Koniecznego - ambasadora marki FAKRO.

Nagroda Roku SARP to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień wśród architektów, ponieważ obiekty są oceniane i doceniane przez innych architektów. Firma FAKRO od wielu lat angażuje się w działania środowiska architektonicznego i z ogromną przyjemnością przyjęła zaproszenie do objęcia mecenatu Nagrody Roku SARP.

- Jesteśmy dumni, że możemy być przy tak prestiżowym wydarzeniu – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami.

Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotra Glińskiego.

Źródło i zdjęcie: Fakro

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE