Nagroda dla firmy FAKRO za drzwi podnoszono-przesuwne INNOVIEW HST

Firma FAKRO ma w swojej ofercie nie tylko okna dachowe, ale również ekskluzywne drewniano-aluminiowe okna pionowe marki INNOVIEW. Podczas tegorocznej edycji programu Super VIP FAKRO otrzymało wyróżnienie za drzwi podnoszono-przesuwne INNOVIEW HST. Wręczenie nagród odbyło się na III Międzynarodowym Forum Stolarki w Mszczonowie.

Nagroda dla firmy FAKRO za drzwi podnoszono-przesuwne INNOVIEW HST

- Przez 27 lat zbudowaliśmy silną markę opartą na innowacyjności i rozwoju. Mamy ogromne doświadczenie w branży budowlanej. Postanowiliśmy wykorzystać te umiejętności.

- Dzisiaj FAKRO to bogata oferta nie tylko okien dachowych, ale również schodów strychowych, okien do dachów płaskich, akcesoriów i dodatków. W 2016 roku do oferty dołączyły drewniano-aluminiowe okna pionowe. Cieszymy się, że te produkty zostały nagrodzone - dziękował, odbierając nagrodę, Andrzej Szczygieł, kierownik Zespołu ds. Współpracy z Wykonawcami.

Wszystkie produkty marki INNOVIEW należą do grupy Premium, tworząc spójną, pasującą do siebie rodzinę produktów z grupy stolarki pionowej: okna, drzwi tarasowe HS, markizy oraz drzwi wejściowe czy bramy garażowe.

Program Super VIP to promowanie oraz upowszechnianie ekskluzywnych, nowoczesnych, energooszczędnych produktów z zakresu stolarki budowlanej, który pozwala na promocję najlepszych produktów odpowiadających na potrzeby konsumentów oraz architektów.

Wśród laureatów znalazły się także firma P.H.U. TECHNIKA OKIENNA ALEKSANDER RDUCH & ZBIGNIEW BOREK oraz firma PARMAX.

Źródło i fot.: FAKRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE