Zawory Staufix Control sposobem na inteligentną ochronę przeciwzalewową!

Wszystkie produkty KESSEL podlegają ścisłej kontroli produkcyjnej. Poza jakością produktów Kessel skupia się również na ich funkcjonalności i łatwości zabudowy. Naszym najnowszym urządzeniem Staufix Control sprawiliśmy, że to co niemożliwe stało się możliwe. Jeszcze bardziej udoskonaliliśmy oryginalny zawór przeciwzalewowy Staufix. Nowy Staufix Control to wyjątkowo inteligentne urządzenie. Jest on wyposażony w podajnik sygnału, który w przypadku przepływu zwrotnego emituje ostrzeżenie wizualne i akustyczne.

Zawory Staufix Control sposobem na inteligentną ochronę przeciwzalewową!

W ten sposób urządzenie umożliwia zawsze pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w pomieszczeniach usytuowanych poniżej poziomu zalewania. Opcjonalny odbiornik radiowy w formie gniazda przełączającego w razie wystąpienia przepływu zwrotnego odłączy automatycznie wpięte do niego urządzenie (np. pralkę) od zasilania elektrycznego. Zapobiegnie to zalaniu budynku od wewnątrz, przez ścieki wytworzone w jego instalacji podczas przepływu zwrotnego.

Nowy design i łatwiejszy montaż zaworów Staufix

W celu zapewnienia łatwego montażu, przede wszystkim w przypadku remontów budynków, nowy Staufix wyposażony jest w demontowalne króćce. Dodatkowo posiada on zintegrowaną, płynnie regulowaną nasadę do zabudowy w posadzce, umożliwiającą także bezpieczną zabudowę w betonie wodoszczelnym. Nie tylko samo rozwiązanie techniczne urządzenia zostało udoskonalone, ale też zmieniliśmy jego wygląd.

Podobnie jak asortyment produktów Premium, nowy Staufix jest teraz czarny. Również jest znacznie bardziej kompaktowy niż jego poprzednik. Uchwyt umożliwiający szybkie zamykanie i otwieranie pokrywy jedną ręką i bez użycia narzędzi sprawia, że ten produkt jest niezwykle prosty w obsłudze. W ten sposób nowy Staufix ponownie wyznacza kierunki w zakresie zabezpieczenia przeciwzalewowego.

Zawór przeciwzalewowy Staufix - dwuklapowy do zabudowy w płycie podłogowej
Dwuklapowy zawór przeciwzalewowy Staufix - do zabudowy na swobodnym przewodzie

Zestaw do zabudowy zaworu w płycie podłogowej

Dzięki nowemu kompletnemu asortymentowi z teleskopową nasadą zabudowa zaworu Staufix w płycie podłogowej jest niezwykle łatwa, komfortowa i czysta. Trzy różne przedłużki zapewniają dodatkową elastyczność przy instalacji. Nasada może być wyposażona w dwa rodzaje pokryw: pełną czarną lub szarą z możliwością wypełnienia płytkami.

2. Zawór przeciwzalewowy Staufix - zabudowa w płycie podłogowej

Zdejmowane króćce zamienne to łatwiejsza zabudowa zaworu

Nowe, demontowalne króćce wymienne sprawiają, że zabudowa zaworu Staufix jest prosta i szybka jak nigdy wcześniej. Złączki kielichowe i króćce bose dostępne są w takich samych wielkościach nominalnych lub z różnymi średnicami dopływu i odpływu w zależności od potrzeb inwestycji. Dzięki temu można je indywidualnie dopasowywać do korpusów oraz różnych rozmiarów rur kanalizacyjnych. Jest to przede wszystkim bardzo praktyczne gdy przy przebudowie lub remoncie stare instalacje muszą zostać połączone z nowymi.

źródło i zdjęcia: Kessel

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT