Kessel zaprasza na szóstą edycję 4 Design Days

4 Design Days to wydarzenie poświęcone nowościom ze świata architektury, designu i nieruchomości. Po przerwie wymuszonej pandemią, 4DD ponownie wraca do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach w dniach 27-30 stycznia 2022 roku. Stanowisko Kessel otrzymało numer 37.

Kessel zaprasza na szóstą edycję 4 Design Days

Kessel zaprasza na szóstą edycję 4 Design Days

Pierwsze dwa dni 4 Design Days (27-28 stycznia 2022 r.), podczas których odbędzie się kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych, adresowane są do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą czy wzornictwem. Sobota i niedziela (29-30 stycznia 2022 r.) to dni otwarte 4 Design Days dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy, w czasie których odbędą się prezentacje, warsztaty i dodatkowe wydarzenia pod hasłem #kupujświadomie związane z modą, kosmetykami, roślinami i rzemieślniczymi produktami

Dyskusjom i targom towarzyszyć będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale m.in.:

  • 6. edycji konkursu Property Design Awards, który wyłoni obiekty i przestrzenie z najlepszą architekturą i designem w Polsce oraz ich twórców,
  • konkurs Dobry Design,który ma za zadanie wyłonić nowe ikony polskiego designu i ich twórców.
  • Podczas 4 Design Days 2022 odbędzie się także regionalna edycja konferencji Property Forum poświęcona rynkowi nieruchomości komercyjnych na Śląsku.

Podczas 4 Design Days 2022 nie zabraknie rozmów o polskim rzemiośle – takim nie na chwilę, ale na pokolenia oraz pomysłów na to jak budować biznes oparty na rzemiośle i skutecznie promować polskie rękodzieło.

5. stacjonarna edycja 4 Design Days, która odbyła się w dniach 6-9 lutego 2020 roku zgromadziła 10 tys. gości w trakcie dwóch dni biznesowych i 25 tys. odwiedzających podczas dni otwartych, 300 prelegentów, 60 sesji dyskusyjnych, 300 wystawców fot. 4 Design Days

Prelegenci 4 Design Days w Katowicach będą rozmawiać o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Tematy kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych i prezentacji skupią się m.in. wokół ważnego projektu dla Polski i Europy – Nowego Europejskiego Bauhausu. Uczestnicy przyjrzą się również ekologicznym budynkom oraz porozmawiają o ich projektach, realizacji i wykorzystanych technologiach ograniczających ślad węglowy. Poszukają przepisu na aglomeracje przyszłości i zmierzą się z pytaniem jak "narysować" miasta, by były dobrym miejscem do życia a także spełniały funkcje ośrodków gospodarczych na miarę XXI wieku. Debatom towarzyszyć będzie cykl prezentacji nowych, miastotwórczych projektów – wizji, które zmienią polskie miasta.

To będzie wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości. 4 Design Days, po edycjach online w 2021 roku, wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Jesteśmy z powrotem ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, by kontynuować spotkanie w niesamowitej atmosferze, która towarzyszyła nam w poprzednich, przedpandemicznych edycjach. Przed nami cztery dni w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów. Rezerwujcie czas, zapraszamy! - mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days.

Nowy Europejski Bauhaus, Polskie rzemiosło, Zielona transformacja, wizje, które zmienią polskie miasta – takie tematy będą w programie najbliższej edycji. Pracujemy nad kształtem agendy wydarzenia i zapraszamy do współpracy. To szansa, by współtworzyć 4 Design Daysdodaje Robert Posytek, autor programu 4 Design Days.

źródło i zdjęcia: Kessel/4 Design Days (materiały prasowe)

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT