Roczne podsumowanie firmy Kessel i plany na 2021

Dynamicznie kończymy rok 2020. Rok zmienny i trudny oraz uczący pokory. Jesteśmy od 16 lat na rynku polskim i wiele się w tym czasie nauczyliśmy.

Roczne podsumowanie firmy Kessel i plany na 2021

Oferujemy cztery grupy produktowe: technikę pompową, urządzenia przeciwzalewowe, systemy odpływowe oraz separatory. W każdym obszarze opracowaliśmy strategię rynkową, stawiając na:

  • dopasowaną do klienta ofertę produktową,
  • poprawę efektywności zespołów,
  • pracę nad nowymi produktami.
  • rozwój digitalizacji oraz zdalnej komunikacji.

Od lat rozwiązania firmy KESSEL znajdują zastosowanie w budownictwie infrastrukturalnym i obiektowym. W tym roku rozwinęliśmy ofertę produktów dostosowanych do budownictwa jednorodzinnego. Osiągnęliśmy wzrost obrotu w technice pompowej oraz systemach odpływowych, stawiając na bezpieczeństwo użytkowania i komfort projektowania.

Przykładem nowoczesnych i innowacyjnych produktów KESSEL są:

Na zbliżający się rok przygotowaliśmy przemyślaną strategię produktową i mocne uderzenie w kierunku:

  • wdrożenia nowych produktów [3 debiuty],
  • rozwoju segmentu przepompowni indywidualnych,
  • kompleksowej oferty zagospodarowania wód deszczowych.

Współpracę z naszymi partnerami opieramy na doświadczonym zespole, a kompleksowość informacji na nowoczesnej stronie internetowej.

Zapraszamy na relację z naszego świątecznego spotkania, na którym przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie mijającego roku, zapowiedzi nowości, a także prezentację firmy.

W podsumowaniu roku 2020 nie może zabraknąć życzeń na Święta Bożego Narodzenia - zdrowia, czasu na refleksję i odpoczynek z najbliższymi, ale i tych wybiegających w rok 2021 – niech będzie on pełen sukcesów i możliwości rozwoju.

źródło i zdjęcie: Kessel

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE