Premia za montaż urządzeń Kessel!

W ramach programu premiowego dla instalatorów, firma KESSEL przygotowała specjalną akcję promocyjną. Dla osób, które zakupią produkt z oferty urządzeń kompaktowych, przewidziana jest premia pieniężna.

Premia za montaż urządzeń Kessel!

Systemy małej infrastruktury KESSEL

Systemy objęte ofertą premiową, dedykowane są do mniejszych pomieszczeń takich jak domki jednorodzinne, niewielkie przedsiębiorstwa czy punkty usługowe np. gastronomiczne.

W katalogu firmy Kessel można znaleźć małe przepompownie wolnostojące, jak i urządzenia do instalacji podposadzkowej, separatory tłuszczu, zawory przeciwzalewowe z systemem odpompowywania ścieków i wiele innych.

Oferta promocyjna ukierunkowana jest na instalatorów, wystarczy zakupić dane urządzenie, zachować dowód zakupu, a następnie zgłosić się do firmy Kessel i otrzymać premię pieniężną!

Program premiowy obejmuje systemy małej infrastruktury KESSEL. Katalog produktów objętych promocją został rozszerzony o separatory substancji ropopochodnych Modularis LW400 i LW800, które dołączą m.in. do małych przepompowni do instalacji podposadzkowej i wolnostojących, separatorów tłuszczu EasyClean free Basic Standard, zaworów przeciwzalewowych z pompą Pumpfix.

Promocja trwa do 31 października 2020 r.

Źródło i zdjęcia: Kessel

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE