Odpływ ścienny KESSEL Scada

W nowoczesnej łazience stosuje się nowoczesne rozwiązania – jednym z nich jest wygodna, funkcjonalna i modna kabina prysznicowa bez brodzika.

Odpływ ścienny KESSEL Scada

Odzwierciedlenie nowoczesnego podejścia do projektowania praktycznych elementów wykończeniowych stanowi odpływ ścienny KESSEL Scada, który udowadnia, że design i funkcjonalność z powodzeniem mogą iść ze sobą w parze. Dopracowanie pod względem technicznym współgra tutaj z minimalistyczną formą, którą można urozmaicić podświetleniem LED kreującym w łazience wyjątkową atmosferę.

Odpływ zamontowany w ścianie nie zakłóca układu płytek na podłodze i w jeszcze mniejszym stopniu ingeruje w aranżację pomieszczenia, szczególnie przy zastosowaniu wariantu do wypełnienia płytką. Przeniesienie lokalizacji odpływu z posadzki na ścianę ułatwia montaż, a także znosi ograniczenia dla stosowania ogrzewania podłogowego w łazience.

Odpływ prysznicowy KESSEL Scada można elastycznie dopasować do każdego typu zabudowy. Instalacja możliwa jest w ścianie murowanej, w płycie gipsowej oraz za pomocą gotowego modułu podłogowego z fabrycznie wykonanym spadkiem.

Płynna regulacja wysokości za pomocą nóżek montażowych zapewnia komfortowy montaż i perfekcyjne zlicowanie odpływu z warstwą wykończeniową ściany i posadzki. Wyjmowany syfon umożliwia bezproblemowe utrzymanie wpustu w czystości.

Źródło i zdjęcie: Kessel

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE