PRODUCENCI
Lindab Sp. z o.o.
ul.Sochaczewska 144, 05-850  Wieruchów, Ożarów Mazowiecki
tel. 22 250 50 50

Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych. Obszar działania Grupy dzieli się na trzy główne działy: Profile ,Wentylacja i Hale stalowe.

Asortyment produktów wentylacyjnych obejmuje szereg produktów, począwszy od pojedynczych elementów, a skończywszy na kompletnych rozwiązaniach klimatu wewnętrznego. Oferujemy nieograniczony zakres funkcjonalnych, prostych, ekonomicznych oraz ekologicznych rozwiązań wentylacyjnych zarówno dla obiektów mieszkalnych, jak i komercyjnych.

W 2012 r. firma przejęła największego w Polsce producenta i dystrybutora materiałów z branży wentylacja i klimatyzacja, firmę Centrum Klima S.A.

Centrum Klima to uznana na rynku polskim i obecna również na rynkach zagranicznych marka produktów wentylacyjnych, która dziś stanowi część grupy Lindab ( od lipca 2014 roku firma działa już pod nazwą Lindab Sp. z o.o.)  i jedną z głównych marek Lindab z obszaru wentylacji.

W ofercie firm Lindab:

  • Kompletne systemy wentylacyjne - szeroka gama  kanałów i kształtek wraz z akcesoriami, uzupełniony elementami takimi jak przepustnice, tłumiki, kominki wentylacyjne, elastyczne kanały wentylacyjne , system Lindab Safe (kształtki systemu wyposażone są w podwójną uszczelkę). Systemy wentylacyjne produkowane obecnie w Polsce (marka Centrum Klima) lub sprowadzane ze Szwecji  posiadają klasę szczelności D zaś elementy bezuszczelkowe wyposażone są w bezpieczną krawędź "Safe Edge"

Ponadto w ofercie dostępne również:

  • Lindab Airborn Solution - zestaw produktów dostarczających powietrze do oraz z wentylowanego obszaru, takich jak nawiewniki, kratki, zawory, dysze.
  • Lindab Waterborn Solution - grupa produktów zapewniająca komfortowy klimat wnętrz. Obejmuje belki chłodzące, nawiewne, aparaty indukcyjne, panele grzewczo-chłodzące.

Wszystkie produkty Lindab posiadają stosowne certyfikaty i aprobaty techniczne, mogą być więc bezpiecznie oferowane dla budownictwa przemysłowego. Firma posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 .


Cennik


ROZWIŃ OPIS