Fakro zaprasza na 4 Design Days w Katowicach

Firma FAKRO serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr 74 w dniach 24-27.01.2019 roku na targach 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Fakro zaprasza na 4 Design Days w Katowicach

FAKRO będzie prezentować nie tylko okna dachowe, ale również kompleksową ofertę swoich produktów.

4 Design Days to również cykl spotkań i debat na temat obecnych trendów w architekturze, upodobań inwestorów oraz energooszczędnych i ekologicznych technologii.

FAKRO w szczególności zaprasza na panel „Dom idealny”, podczas którego wraz z architektami i innymi producentami Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami FAKRO, będzie dyskutować o polskiej architekturze mieszkaniowej oraz śmiałych i odważnych projektach.

Panel odbędzie się 24 stycznia 2019 r. o godz. 14:00 w sali balowej B.

Targi 4DD to wydarzenie adresowane przede wszystkim do architektów, projektantów, designerów, przedstawicieli firm i producentów z branży, deweloperów. Ostatnie dwa dni są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

- Architektura aktywnie poszukuje optymalnych form, adaptując nowoczesne materiały, technologie i nowatorski design. W takiej symbiozie tworzą się trendy, które z czasem przenikają do codziennego życia. To właśnie architekci kreują naszą rzeczywistość. Cieszymy się, że często to czynią, wybierając nasze produkty - komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz.

Źródło i zdjęcie: Fakro

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE