Nagroda dla FAKRO za organizowanie bezpiecznej pracy

Firma FAKRO, zatrudniająca w Małopolsce ponad 2 500 osób, zajęła II miejsce w XXV edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej".

Nagroda dla FAKRO za organizowanie bezpiecznej pracy

Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy w tym dotyczących legalności zatrudnienia.

- Tworzenie bezpiecznych i przyjaznych miejsc pracy od zawsze było priorytetem dla firmy FAKRO. Ta nagroda do również zasługa naszych pracowników, którzy z dużym zaangażowaniem dbają o organizację miejsca pracy i aktywnie włączają się w proces ciągłego doskonalenia poprzez zgłaszanie inicjatyw i pomysłów dotyczących bezpieczeństwa - komentuje Wojciech Klimek, członek zarządu ds. produkcji.

Firma FAKRO, podobnie jak pozostałe firmy biorące udział w konkursie, została poddana szczegółowej weryfikacji formalnej. Komisja Konkursowa dokonała także audytu pod kątem przestrzegania zasad BHP.

Wynik uplasował firmę FAKRO na drugiej pozycji w kategorii zakłady pracy powyżej 250 zatrudnionych w Małopolsce. Na podium uplasowały się także Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A., Dubiel Vitrum sp.j Rabka Zdrój oraz Man Trucks z Niepołomic.

Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród odbyła się 17 października 2018 r. w Dworku Białoprądnickim w Krakowie. Firmę reprezentowali: Janusz Włodarczyk, dyrektor administracyjny oraz Jerzy Klaja, kierownik działu BHP.

Nagroda dla Fakro w konkursie PIP.

Źródło i zdjęcia: FAKRO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE